Ozujak 2010. - The_Pro - kandidat za predsjednika HUS-a + poziv na party

Go down

Ozujak 2010. - The_Pro - kandidat za predsjednika HUS-a + poziv na party Empty Ozujak 2010. - The_Pro - kandidat za predsjednika HUS-a + poziv na party

Postaj  tajnoime on 16/3/2010, 23:41

Postovani gradani, i clanovi HUS-a!

Dana 15.3 se odrzavaju stranacki izbori, te vas molim da meni jedinom sluzbenom kandidatu za predsjednika HUS-a date svoj glas.
U stranci sam od 6. mjeseca prosle godine, te u njoj vrsio razne duznosti, kao sto su
kongresnik(3 puta za redom i trenutno), dopredsjednik(u drugom mandatu predsjednice josx),
te razne ostale duznosti.

Roden sam 2.6. prosle godine u Slavoniji, i odmah se poceo zanimati za vojsku(1.GB rujan-listopad 2009, zapovjednik bbb_kambelovac)
politiku(procitaj prosli odlomak, ako nisi Smile), i za ekonomiju.(MRSS za vrijeme Jelena od Potoka, tj. 1 dan, inace vodio mnoge firme i orgove...)

Ovo je Uprava koja ce biti moj oslonac:

Predsjednik: The_Pro
Glasnovornica: Zaratinka
Glavni Savjetnik: Opaki
Savjetnik za Ekonomska pitanja: CroCarlito
Promocija: eTomislav
Savjetnica za medustranacke aktivnosti: Josx
Wiki Editor: The_Pro

Glavni ciljevi za ovog mandata:
-povecati aktivnost clanova stranke
-povecati broj clanova stranke
-dobiti sto vise kongresnih mjesta, i zajedno s koalicijom pobjediti na predsjednickim izborima

Isto tako planiram uvesti sluzbeni sastanak clanova stranke i Uprave dva puta tjedno(nesluzbeni su svaki dan Wink)

Clanovi Stranke ce dobivati informacije preko:-PM-ova s Uprave HUS-a
-Foruma
-i Chata

Nastavit cemo akcije pomaganja mladih clanova eHrvatske, i ako cemo imati novaca(lana krade previse),uci cemo u nove projekte.
Eto to bi bilo to.
E da!

Za kraj vas pozivam na slavljenicko-oprostajni chat party (ex)predsjednice HUS-a u nedjelju u 21:00 sat (na vec spomenutom chatu, gore je link)
Naime slavi pola godine erepa, i oprasta se od mjesta predsjednice, s mjesta kojeg je vrlo dobro vodila...

The_Pro,
Kandidat za predsjednika HUS-a

tajnoime
Admin

Broj postova : 345

[Vrh] Go down

[Vrh]