Ozujak 2010. - TO HSP.a USPIO

Go down

Ozujak 2010. - TO HSP.a USPIO Empty Ozujak 2010. - TO HSP.a USPIO

Postaj  tajnoime on 16/3/2010, 23:47

...salim se.

Dragi HSPovci,
zelio sam Vam se zahvaliti na ponovnom povjerenju koje ste mi pruzili davsi mi jos jedan mandat na celu najjace eStranke u eHrvatskoj.

Takoder kao sto znate pred nama su kongresni izbori i ukoliko zelite biti sluzbeni kandidat HSP.a morate biti potvrdeni od strane Vijeca HSP.a.

Prijaviti se za kongres mozete na forumu i to najkasnije do 22.03.
Zatim ce tokom veceri 22.02. biti objavljen popis sluzbenih kandidata HSP.a za kongresne izbore na forumu HSP.a i isti ce se morati prijaviti po regijama kako bude odluceno.

Upute kako postati službeni kandidat i kako se ponašati za vrijeme mandata:

1. Počni dolaziti na chat, registriraj se na forumu, upoznaj stalne članove stranke, sudjeluj u raspravama i iznosi svoje stavove i razmišljanja o događajima koju su bili i koji su sad aktualni u eSvijetu.
2. Nakon toga kandidiraš se prvo na forumu HSP-a.
3. Čekaš da se sazove sjednica HSP vijeća na kojem oni odlučuju gdje i tko će se kandidirati i boriti za HSP.
4. U slučaju da si odabran onda radiš onako kako ti je vijeće napisalo u uputama i seliš se tamo gdje ti oni kažu.
5. U slučaju da si ušao u sabor 5 golda od medalje šaljes na HSP riznicu koji ce kasnije biti donirani u ratni fond eHrvatske .
6. Registriraš se na edomovina forumu i aktivno sudjeluješ u raspravama.
7. Za svaki zakon se konzultiraš sa predsjednikom ili vijećem i napišeš na forumu HSPa što se želi postići tim zakonom i svoje mišljenje, tako da i drugi članovi HSPa sudjeluju u donošenju odluka.
8. U slučaju nekog ozbiljnijeg prijedloga u kongresu tipa impich ili drastične promjene poreza čekaš naredbu HSP vijeća i po njihovoj uputi glasati za Yes ili NO.
9. Ne predlaži glupe zakone.
10. Ne biti pasivni kongresmen.
11. U slučaju da si izašao iz kongresa ili ušao u drugu stranku prije isteka mandata ide se na crnu listu HSP-a, slijedi ban sa foruma i kanala, te se HSP javno odriče preko novina tebe kao člana stranke.
12. Osim toga morate se dokazati kako ste sposobni predstavljati HSP.e i da necete svojim radom stetiti niti stranci niti eHrvatskoj ni na koji nacin.
13.Ako je sve prošlo u najboljem redu, računaj na to da ćeš sigurno imati podršku stranke za sljedeće izbore

Ukoliko zelite pomoci rad HSP.a donirajte na HSP riznicu.
Takoder Vas sve pozivam da se aktivno ukljucite u rad stranke na forumu i chatu HSP.a i ukoliko imate bilo kakvih pitanja slobodno mi se obratite na PM

Forum Hrvatske stranke prava
Chat Hrvatske Stranke Prava

Predsjednik HSP.a,
Marac2809

tajnoime
Admin

Broj postova : 345

[Vrh] Go down

[Vrh]