eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ožujak 2010. - Da li vas zanima nesto u vezi novih modula? E pa onda ste na pravom mjestu!

Go down

Ožujak 2010. - Da li vas zanima nesto u vezi novih modula? E pa onda ste na pravom mjestu! Empty Ožujak 2010. - Da li vas zanima nesto u vezi novih modula? E pa onda ste na pravom mjestu!

Postaj  nofx_ivan 27/3/2010, 14:21

Dragi građani i građanke eHrvatske!

Kao što znate, Admini naše predivno bugovite igrice su se raspisali oko novih modula i sve zanima kako će nam Novi Svijet izgledati za par tjedana.

Nažalost, mnogi od nas se bore s engleskim jezikom (a tek rumunjskim...), pa sam pitao svog šefa na wikiju, dal bi mogao napisati ovaj članak koji upravo čitate. Odgovor je nadam se očit! Very Happy

Znači, ako imate bilo kakvo pitanje oko novih modula, možete ih postaviti U KOMENTARU ovog članka, te ću ih ja dalje proslijediti dalje na pravu adresu, ukoliko neću znati odgovor, a u idućem broju ću odgovoriti na sva pitanja na koja ću znati odgovoriti.

Zašto sve ovo?
Naime, u nazad nekoliko dana, pa i tjedana, naredali su se članci sa svakakvim idejama i vizijama novih modula, mnogi od njih su čista nagađanja, pa bih ovim putem htio barem našim građanima prenijeti dio TOČNIH informacija koje imam o novom modulu, a dobio sam ih direktno od admina, a mislim da je način odgovaranja direktno na pitanja koje vas zanimaju pravi put.

Molim Vas, ne šaljite mi PMove o novim modulima, jer na njih NEĆU odgovarati, odgovaram striktno javno jer svaki građanin ima pravo znati ove informacije!

S poštovanjem,

AndyCro
eRepublik Wiki Sysop

nofx_ivan

Broj postova : 72
Join date : 08.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.