Ožujak 2010. - PUŠING ROĐO iliti nova zanimljiva pravila ove super sonicne igrice :D

Go down

Ožujak 2010. - PUŠING ROĐO iliti nova zanimljiva pravila ove super sonicne igrice :D Empty Ožujak 2010. - PUŠING ROĐO iliti nova zanimljiva pravila ove super sonicne igrice :D

Postaj  tajnoime on 28/3/2010, 19:56

Vec i ePtice znaju na eGrani da bolnice daju onoliko wellnesa koliko izgubis u borbi,jer ni u stare eBabe vise nema đabe.E sad + i - takvog pravila.

Plusa nema tj ispraivte me ako grijesim Very Happy ima ima epoduzetnici ce sad postati ebogatasi Very Happy

Minus: cilj ovog pravila je podizanje profita samim autorima eRepublika jer ocito bez kupovine golda jako zaostanes za drugim igracima.Cijene kuca ce sad skociti 100% gore a place ce manje vise ostati svugdije iste tj mizerne tako da vecina igraca (koji nemaju mulltije i koji ne muljaju) nece imati vise dovoljno sredstva za eZivot.Jer za jedan pristojan ezivot Vam je potrebana kuca s sto vecim Q te svakodnevni kruh nas svagdasnji (koji ce isto porasti) isto tako odlazak na bojiste ce postati luksuz tj wep s kojim cemo se boriti.I ovako smo bili esirotinja sad cemo jos malo kopati po esmecu.Znaci sve ono sta je potrebno za ezivot ide gore, po mom misljenju dnevna placa nece pokriti sve troskove u tekucem danu sto ce dovesti do velikog broja ogorcenih igraca koji ce jednostavno izgubiti volju za ionako igru punu bagova.eHrvatska vise nece moci skupljati golde za ratni fond jer prema svemu sudenome jos ce eHrvatka biti prisiljena pomagati svojm gradanima.

Sto se tice kamikaza, jedino ce se tu malo izbistriti slika tko je koliko jak al opet drzava ce davati najjacima da se bori tj financirat ce ih tako da je i tu za malog gradana kako bi se ono reklo PUŠING ROĐO

Uglavnom sve mi ovo lici na RL, oni koji imaju kompanije ti ce biti u plusu,obogatit ce se ako su iole pametni a ostala raja (sitnog zuba) ce biti potlacena i manje vrijedna, eto to je moje misljenje nadam se da grijesim i da ce biti sve ok

Pozdrav i do citanja Vas Gorancro

molim pomoc Very Happy golda nemam,radim za 1 esp dnevno,kuce nemam a wellnes mi na 88.85 kaj da delam Very Happy
P.S polako postajem prvi socijalni slucaj u eHR-u Very Happy

tajnoime
Admin

Broj postova : 345

[Vrh] Go down

[Vrh]