eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ožujak 2010. - SKANDAL vol.2

Go down

Ožujak 2010. - SKANDAL vol.2 Empty Ožujak 2010. - SKANDAL vol.2

Postaj  tajnoime 28/3/2010, 20:01

Osvrt na izgled vojnih jedinica unutar MORHA.


ZDRUG

-najelitniji igraci vodeni mudrom rukom poglavnika.Uzorni vojnici, ponekad prepotentno bahati koji sljepo vjeruju svom zapovijedniku makar on bio i u krivu.Radilice koje ce provesti ako treba i noc na erepu samo da ispune zapovijed, krasi ih jos i sloboda politickog uvijerenja (uvijek im je ostavljena zapovijed za koga glasati).Ne tako cesto bivaju banani radi multt. acc a jos rijede izbacivani iz ZDRUGA zbog koje kakvih afera i mucki.Ponosni vojnici koji ce do zadnjeg gola iz ratnog fonda braniti granice eHrvatske.

MOTO ako nisi s nama, protiv nas si!!!

BRIGADE

Vojnici kojima je cilj jednog dana nositi ZDRUGOV avatar.Takoder vrijedne radilice koje se nista ne pita i koje su razvile izvanrednu kolektivnu svijest.Lagano radeci prate forum i cekaju novu prozivku te se zabavljaju i takmice koje je brigada najbolja.

MOTO ne pitaj sto drzava moze uciniti za tebe, nego sto ti mozes uciniti za nju

GUSTERI

Najslabija al nekako najjaca karika u MORH-ovom lancu.Radeci takoder u kompanijama mali gusteri su odlicno uskladeni za borbu.Pantimo ih po akcijama di veliki broj igraca lupa pomahnitalo po zidu, ostavljajuci za sobom brdo prasine po shoutu i novinskim clancima.Kod ulaza nerijetko cekaju i po par dana al trud i strpljenje se valjda totalno isplati.Wep tece u potocima pa nerijetko lupaju zajedno jednom u tijedan dana.

MOTO jednom guster,uvijek guster.

Eto moje RODENDANSKO misljenje o MORHU, znam znam sad ce biti bla bla bla izdajico,kurvo al ja si nemogu pomoc Very Happy


UPOZORENJE:

eHrvatski dizajn te paravojna jedinica VOJNA POLICIJA ne dijele isto misljnje ko ovaj gore
hjebivjetra te se ograduju u potpunosti od ovakovog clanka.

Pozdraw i do citanja Vas eHrvatski dizajn

***UVIJEK VJERNI***
***IZNAD SVEGA***
***HRVATSKAAAA***


power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people,power to the people

Vise mesa u bureke!!!!!!!!

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.