Ožujak 2010. - SKANDAL vol.4 DRZAVNE OBVEZNICE UTORA ILI ?

Go down

Ožujak 2010. - SKANDAL vol.4 DRZAVNE OBVEZNICE UTORA ILI ? Empty Ožujak 2010. - SKANDAL vol.4 DRZAVNE OBVEZNICE UTORA ILI ?

Postaj  tajnoime on 30/3/2010, 15:29

Komentar igraca dsokrea

Recimo da 2000 ljudi uloži 30 golda u obveznice = 60000 golda
Svatko od 2000 ljudi bi dobio 1650 HRKa nazad za 30 golda = 3 300 300 HRK
Štampanje 3 300 300 HRK = 16500 golda
Svatko bi zaradio 50 HRK, a država bi zaradila 43500 golda
Ovo bi možda i bilo previše HRKa za štampanje, pa su zato ograničili ukupnu sumu na 100 000 HRKa i to je ok Very Happy

Sve mi mirisi na urotu velikih mracnih sila unutar eHrvatske jel nije tesko izracunati koliko ce jedan prosjecni eHrvatski tajkun zaraditi na ovom projektu U OVO TESKO DOBA na erepubliku.Danas prosijecan gradanin bez kompanije jedva na jedvite jade prezivljava (kuca,wep,hrana,gif,karte a placa nikakva).Zasto takav projekt sada, kad bi se drzava trebala pobrinuti za svoje gradane a ne jos od njih zicati lovu.Od prvog dana ove igre eHrvatska zica lovu (nema tu nista lose) al kad gradani nemaju golda onda je to pomalo glupo i neobzirno jer nije valjda da idemo po onoj "iscijedimo zadnji dinar iz njih".Nadam se da to nije tako al nesto me NADA nece u zadnje vrijeme,nije da bacam uroke al sto god da mi je smrdilo nakraju je ispalo najgore po eHrvate.

Mali eHrvat 30 golda dobije nazad 1650 kn
Veliki eHrvat 500 golda, dobije nazad 27500 kn

S time da VELIKI eHrvati manipuliraju s tecajem tako da ce uvijek biti u plusu jer 2 mjeseca mozemo braniti tecaj mah mozda brijem a mozda i NE.

Ok je projekat samo da mu nije svrha jos vece bogacenje na racun malih eHrvata ili sam JA sve to krivo shvatio.

Odmah se ispricavam i ogradujem od ovog gore hjebivjetra Very Happy

Pozdraw i do citanja Vas eHrvatski dizajn

***UVIJEK VJERNI***
***IZNAD SVEGA***
***HHRRVVAATTSSKKAA***

tajnoime
Admin

Broj postova : 345

[Vrh] Go down

[Vrh]