Travanj 2010. - Ja špijun

Go down

Travanj 2010. - Ja špijun Empty Travanj 2010. - Ja špijun

Postaj  tajnoime on 13/4/2010, 21:18

Eto doslo je vreme da se moji dragi bre eHRVATI oprostim od Vas i Vase nama predrage eDrzave.Ovom prilikom Vam obzdanjujem da sam JA eSRPSKI špijun kojem je cilj bio da se uklopi u zajednicu te tako skuplja sve vazne informacije.Posto je to napocetku bre bilo samo formalno i posto sam se uklopio u zajednicu, odlucio sam oragnizovat paravojnu formaciju i tim putem videt dal ce me raskrinkat.Sve mi je poslo za rukom,uzeo sam Vam golde,dobio fabrike na koristenje i sad je sve to bre moje, ja procenjujem da sam utaio cca 200 golda + 2 orga i 4 fabrike.
Ovim putem Vam moram saopciti jos jednu tuznu vest a to je da je Vas predsjenik takoder eSrbin koji destvuje skupa samnom po eHrvatskoj(u zadnje vreme je pretero svojim ponasanjem).Daljnji plan nam je unustiti eHrvatsko gospodarstvo,mm i sve ostalo vazno za eHrvatsku a posle toga sledi napad s kojim cemo Vas u potpunosti izbrisati s karte EREPA..

Svojim VP-ovcima porucujem da ne tuguju, da mogu u bilo koji cas doc bre u eSrbiju i boriti se za svoj narod isto tako zakljucao sam orgove i moje bre i Vase.Licno sam Vas bre zavaljao oprostite na tome Very Happy

To bi bre bilo to vidimo se CAO Very Happy

ZIVELA eSRBIJA

tajnoime
Admin

Broj postova : 345

[Vrh] Go down

[Vrh]