Travanj 2010. - Kandidatura za predsjednika stranke - OPAKI

Go down

Travanj 2010. - Kandidatura za predsjednika stranke - OPAKI Empty Travanj 2010. - Kandidatura za predsjednika stranke - OPAKI

Postaj  tajnoime on 14/4/2010, 10:15

Pozdrav svim članovima i članicama Hrvatske ujedinjene stranke,

kao član Uprave HUS-a i jedini službeni kandidat objavljujem svoju kandidaturu za predsjednika stranke.

Rođen sam 19.10.2009 – dana 699.

Vlasnik sam 3 HW medalje i 2 SS medalje, te mi je trenutni lvl 19 a čin general.

Kao vojnik (paravojnik), obuku sam započeo u gušterima sq5 gdje sam bio i SSL. Trenutno sam ponosni član BSD-a. Član sam HUS-a od gušterskih dana u kojem sam od samog početka dobio posao portira koji savjesno obavljam, a odnedavno sam i član Uprave stranke.

Ukoliko me izaberete, nastavit ću s aktivnom promocijom stranke, te upoznavanjem novih članova sa radom stranke i njihovim aktivnim uključivanjem u rad stranke. Svaka ideja je uvijek dobrodošla.

Ako mi ukažete svoje povjerenje i izaberete me za predsjednika stranke, dajete povjerenje slijedećoj Upravi:

Predsjednik: Opaki
Potpredsjednica: Josx
Savjetnici: CroCarlito, Maras Mate, Josx
Logistika i financije: CroCarlito
Promocija/članstvo: eTomislav, Afr0dec0, Maras Mate
HUS glasnogovornica: Zaratinka

Pozivam sve članove i članice, postojeće i nove, da aktivno sudjeluju u radu stranke, te svojim timskim radom pridonesu boljitku kako stranke tako i eHrvatske.

Pridružite nam se na stranačkom forumu i chat-u.

Lijep pozdrav,

tajnoime
Admin

Broj postova : 345

[Vrh] Go down

[Vrh]