Travanj 2010. - Izbori, promocije i ostalo

Go down

Travanj 2010. - Izbori, promocije i ostalo Empty Travanj 2010. - Izbori, promocije i ostalo

Postaj  retrodevil on 18/4/2010, 00:29

Poštovano pučanstvo,

najprije da se zahvalim svima koji su do sad glasali za mene te poželim sreću ostalim kandidatima. Neka bolji pobijedi.

Razlog zašto pišem članak je zapravo nevezan uz izbore, ali pošto sada imam malo publiciteta, iskoristio bih priliku da najavim novu promociju. Kroz par dana će Ministarstvo informiranja izdati detaljne upute što i kako VI možete pomoći našoj zajednici. U pitanju su RL novci (100-ak kn), ali na način da ne morate davati nikome, već sami napravite sve što je potrebno, a mogli biste time i dobiti golde (za koje se nadam da ćete donirati u HNB ili Ratni fond) te čak i SB medalju.

Osvrnuo bih se još malo i na izbore. Mnogi su krivo shvatili moj cilj o zadržavanju postojećih regija kao da nećemo napadati ukoliko pobijedim. Odmah da Vam kažem da to nije istina. Napadat ćemo i osvajati. Jedini problem, a to Vam mogu potvrditi svi bivši predsjednici, je zadržati regiju nakon što je osvojimo. I to skroz do dana idućih izbora. Vrlo teško, ne i nemoguće. Smatrao sam da je bolje postaviti neke niže, realnije ciljeve pa da ih nadmašimo, nego malo više pa da ne dostignemo niti jedan. Čisto radi psihološkog utjecaja.

Ponavljam, sretno svim kandidatima i nadam se dobroj suradnji u budućnosti.

retrodevil

Broj postova : 23

[Vrh] Go down

[Vrh]