eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2010. - Zaključak

Go down

Travanj 2010. - Zaključak Empty Travanj 2010. - Zaključak

Postaj  retrodevil 18/4/2010, 00:33

U šumi tekstova o modulima, ratnim zbivanjima, novim pravilima bolnice te ranijeg početka dana, evo ja bih se osvrnuo na dvije pokrenute akcije.

1. dizanje cijena oružja na marketu
2. baby boom


Što se tiče akcije dizanja cijena i potpomaganja ekonomije, na žalost, ponovo se potvrdila teza da netko namjerno ne želi pomoći. Ekipa i ja smo dali sve od sebe da pozovemo sve ljude na dogovor, ali ništa. Tek 30-ak vlasnika firmi je bilo voljno surađivati i odazvalo se na poruku. Akcija se poklopila sa napadima i nadao sam se potajno da će to pomoći. I pomoglo je. Samo ne sa željenim obujmom, a nije ni potrajalo.
Ideja je bila da država stavi svoje oružje na market i tako namjerno sruši cijene na par dana dok proizvođači ne propadnu/zaposlenici im daju otkaze, međutim to nije bilo moguće napraviti u jeku rata, a sada više ni ne vidim smisao. Ako si građani ne žele sami pomoći, onda niti ne zaslužuju bolje.
Zahvaljujem se svima koji su se odazvali na akciju, popis možete vidjeti OVDJE. Molim Vas da kupujete oružje isključivo ovih firmi, makar bilo i mrvicu skuplje. To su ljudi koji su se bili voljni odreći profita radi svoje države i radi svih nas!

Što se tiče baby booma, razni članci su stigli u top 5, ali ne i moj pa vjerujem da mnogo ljudi nije ni vidjelo. X - Ca!n je uplatio na jedan portal i poslao mi je poruku da mu je došlo nekoliko ljudi više manje isti tren. Ponovo Vas sve pozivam da se odazovete kako god možete. Sve upute su Vam u mom prethodnom članku. Više igrača -> više golda -> više zabave.

Pomozimo si sami jer nam drugi sigurno neće.
Živjela eHrvatsko i počni razmišljati

retrodevil

Broj postova : 23
Join date : 17.04.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.