eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2010. - You worked 390 days in a row.You have received another 'Hard Worker' medal

Go down

Travanj 2010. - You worked 390 days in a row.You have received another 'Hard Worker' medal Empty Travanj 2010. - You worked 390 days in a row.You have received another 'Hard Worker' medal

Postaj  tajnoime 21/4/2010, 00:46

Dakle evo kako i naslov kaze radio sam 390 dana zaredom i zasluzio no life nagradu!!

Sto dolazimo do druge stvari ,Treasure Map



Admini su ga ukenj... opet

Od kako su uveli te Treasure Map-e q1 kucice u hrvatskoj a i u svijetu se jako slabo prodaju
U hrvatskoj se danas nije prodala valjda nijedna kucica, dok je prijasnjih dana se prodavalo i po 10

U svijetu je 200 q1 kucica vise na stocku otkako su uveli te mapice, ogroman skok

Sto me vodi do toga da novi igraci se bas i nesnalaze sa tim mapama, jer oni su ti koji najcesce kupe kucicu kad ubodu prve golde od lv6

A druga opcije je da dobiju manje nego inace ili vise pa se neodluce za kupnju q1 kuce

zato sam napravio jednu anketu da se vidi otprilike koliko se dobije golda u prosijeku



Anketa



Edit:

rezultati ankete

18 responses

manje od 3 golda 0%
od 3 do 4 golda 11%
od 4 do 5 golda 50%
od 5 do 6 golda 22%
od 6 do 10 golda 0%
vise od 10 golda 17%

rezultati ankete

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.