Travanj 2010. - Uzeli mi acc, uzeli mi frendove, uzeli mi stranku... Nevinog me osudiše...

Go down

Travanj 2010. - Uzeli mi acc, uzeli mi frendove, uzeli mi stranku... Nevinog me osudiše... Empty Travanj 2010. - Uzeli mi acc, uzeli mi frendove, uzeli mi stranku... Nevinog me osudiše...

Postaj  Dalibor on 22/4/2010, 18:15

Travanj 2010. - Uzeli mi acc, uzeli mi frendove, uzeli mi stranku... Nevinog me osudiše... Area51header
AREA 51, banned edition

Uzeli mi acc, uzeli mi frendove, uzeli mi stranku... Nevinog me osudiše...

Najgora mora svakog igrača ove igre je probuditi se, logirati na svoju omiljenu igru, te umjesto svog šarenog profila ugledati sljedeće riječi: Permanent suspension!

Iznenađenje je tim veće ukoliko ste igrali po pravilima, te znate da niste skrivili ono što vam stavljaju na teret.

Ukoliko se baniraju pošteni igrači, a oni koji varaju ostavljaju da igraju, onda ova igra postaje nešto sasvim drugo od onoga što sam očekivao od nje, te tako ubija i želju za igrom. I drugima sam uvijek govorio kako nema smisla varati, jer se uvijek na kraju otkrije, a i čemu varati zbog nekih virtualnih golda?

Uvijek sam pošteno igrao, uložio sam vrijeme i trud u to da pokušam napraviti eHrvatsku boljim mjestom za život, družio se sa drugim igračima i pomagao koliko sam mogao. Koliko sam u tome uspio procijenite i sami.

Iskreno, prelijen sam za igranje sa multijima, jer ipak je tu potrebna dobra organizacija i puno vremena, a i nemam potrebe za time. Imam par firmi koje dobro posluju, zabavljam se i sa svojim novinama koje su dobro prihvaćene, te nisam po prirodi materijalist tako da mi goldi nisu bitni.
Uostalom puno sam uložio vremena i truda u svoj profil da bi sada to prokockao zbog bilo čega.

Zbog svega toga se nadam se će admini uvažiti žalbu, te mi što prije dati priliku da nastavim igrati ovu igru - pošteno kao i do sada!

Zahvaljujem svima koji ste mi dali potporu, te zbog vas neću odustati dok ne pokažem da sam čist.

>> Mr Dalibor R.I.P.
>> Multi acc stvarnost ili nepravda
>> - Demografija i strateški resursi -

Pozdrav,
--
Travanj 2010. - Uzeli mi acc, uzeli mi frendove, uzeli mi stranku... Nevinog me osudiše... Area51footer
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 459

[Vrh] Go down

[Vrh]