eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozujak 2009. - Novine Danasnjice - Nagradna igra - Interview sa Rumunjskim Predsjednikom

Go down

Ozujak 2009. - Novine Danasnjice - Nagradna igra - Interview sa Rumunjskim Predsjednikom Empty Ozujak 2009. - Novine Danasnjice - Nagradna igra - Interview sa Rumunjskim Predsjednikom

Postaj  Johny Stulic 1/5/2009, 12:17

Novine Danasnjice - Nagradna igra - Interview sa Rumunjskim Predsjednikom

Danas ćete čitati:

Interview sa predsjednikom Rumunjske - by Kvesko

Problemi susjedne nam drzave - by Markisim Dart

Nagradna igra Novina Danasnjice - tim Novina Danasnjice

Novine Danasnjice trazi statisticara!




Interview sa predsjednikom Rumunjske



U ovome članku vam donosimo interview sa rumunjskim predsjednikom dsalageanu.Govorit ćemo o Rumunjskoj i Indoneziji ali i o našoj lijepoj Hrvatskoj.


1. Koliko je dobro i zanimljivo biti predsjednik velike i snažne države kao što je Rumunjska?


Heh, hvala na lijepim riječima. To nije povremeni posao, nego cijelodnevni, zahtjevni posao ( od 0-24 h), ali i to ima svoje prednosti (uživam radeći ovaj posao) i nedostatke (solidan broj prijetećih i ne ugodnih poruka).


2. Kako komentirate rat između Rumunjske i Indonezije?


Indonezija je jaka država koja zaslužuje naše poštovanje. Njihov direktan i odlučan pristup me podsjeća na Rumunjsku, dok smo još bili “mladi“. Unatoč svemu ja kažem: „Oni su dobili bitku, a mi ćemo dobiti rat!“, stoga nastavite pratiti novine i isčekujte zanimljive podatke.


3. Da li ćete pokušati vratiti dvije izgubljene regije (Northern Region i West Siberian Regionnatrag Rumunjskoj?


Ne, sjediti ćemo i šetati uokolo tugujući za regijama, onda ćemo pozvati PEACE na šalicu čaja i kekse, i siguran sam da će nam ako ih lijepo i pristojno zamolimo vartiti regije natrag... Ili NE! Naravno da ćemo pokušati vratiti regije natrag, kakvo je uopće ovo pitanje? Smile


4. Kako ćete organizirati vojsku ako vas Indonezija opet napadne?


Reorganizacija naše vojske je u tijeku i taj proces je započeo prije otprilike tjedan dana. Detalji oko reorganizacije su jako povjerljivi, te se o tome u medijima gotovo ništa ne govori. Međutim, čekati napad ili rat kako bi napravili reorganizaciju naše vojske nije riješenje, stoga ćemo nastojati što prije završiti sa svime.


5. Da li ćete tražiti više pomoći od vaših saveznika iz ATLANTISA?


Vjerovatno moguće da ćemo tražiti malo više pomoći, iako ne mislim da je pomoć naših saveznika iz ATLANTISA bila loša. Samo ćemo se morati potruditi i slijedeći put odraditi bolji i kvalitetniji posao.


6. Kako komentirate Hrvatsku populaciju i vojsku?


Hrvatske je bila i još uvijek je savršen saveznik. Uvijek je bila tamo gdje je bilo najviše potrebno i nikada nisu tražili nešto zauzvrat. Vaša snaga, karakter i osobine neće biti zaboravljene. Mislim da Hrvati trebaju uvijek biti spremni za nove izazove. U ovoj igri mir ubija, a rat spašava živote. Pogledajte samo kako smo mi loši postali nakon 2 mjeseca bez ratovanja, stoga pokušajte izbjeću pogreške koje smo mi napravili. Uvijek budite spremni, te se pokušajte što više zabavljati !


Vaš ratni reporter Kvesko.





Problemi susjedne nam drzave



Kako i samo znamo novo otvorena država eBiH naš susjed im od početka problema. Naime o čemu se radi, eBiH je došla 11.03.2009. Kad je puštena u igru imala je a i sad ima 4 regije: Brčko District, East Srpska Republic, Federation of Bosnia and Herze, West Srpska Republik. Naime iz tog vidimo da taj posao admina nije uopće dobro odrađen. Ali kako to nebi bilo sve postoji još bolja stvar a to je da u eBiH postoji samo jedan resurs - grain high. Naime BiH u rl ima i iron i wood, pa prema tome su i trebali stavit ako išta pa bar i medium wood i iron. Ali pošto su admini i na tom području pobacili ono - epic fail , tome još nije bio kraj. Uz sve te silne prozivke admina da uzme gospodarstvenu kartu BiH i pogleda koji su stvarno resursi u BiH admin ništa nije napravio.

Sada prijete druge opasnosti, kako je kod nas bio John Jakeson tako se kod njih ponavlja al s drugim likovima. Naime koliko znamo u eBiH dolaze ljudi, onako trbuhom za kruhom zbog 1002.60 gold, 56052 .44 BAM u riznici.
Ali kako bi se bolje upoznali s tim došao sam do Eronet-a predsjednika Demokratska Stranka eBiH koji se kandidira za predsjednika eBiH.


Kao što već većina zna eBih od početka ima probleme, od resursa a sad i nove prijetnje takeovera. Kako to mislite riješit?


Adminima smo slali sve wiki stranice o resursima na BiH, slali smo preko 100 poruka, al nista, bunili smo se oko regija prvenstveno radi Hercegovine jer je nema, a država se zove Bosna i Hercegovina. To može samo u eRepubliku biti jer admini izgleda nisu imali geografiju u skoli kad su išli, ili nikako nisu išli. A što se tiče takeovera, došlo je stranih igračaiz različitih zemalja. Prvenstveno , Brazil ali ti igrači iz Brazila uopšte nisu pod sustavom vlade, nego su došli svojom voljom. Čak nam je predsjednik Brazila poslao čanak u kome jasno govore da on nema veze s tim. Niti vlada, posle sam preko određenih ljudi kontaktirao predsjednika Indonezije, što se tiče njih jer sam vidio neke iz te države. Stigao je odgovor da ni oni nežele ali smo bili pametni, pa smo prije vremena pronašli način za suzbijanje takeovera. Kontaktirao sam i Split1700 i Roby Petrica oko ovoga i jasmo mi stavili na znanje da imamo njihovu pomoć. Ezodervi je sa bivšim i sadašnjim predsjednikom španije, dogovorio pomoć oko izbora, tako da i tu možemo očekivati pomoć. Les Paul pokušaje dobit pomoć od USA i UK , i nadamo se da ako bi ti još došli da ćemo imati dovoljno glasova da pobjedimo.



Nagradna igra Novina Danasnjice


Novine Danasnjice organiziraju nagradnu igru.
Naime o čemu je riječ. Novine Danasnjice poklanjaju q3 House najvjernijem čitatelju Novina Danasnjice. Ukoliko se želite priključit nagradnoj igri morate se ako već niste subscribe na novine i vote ovaj članak.

Te tad napisati u komentar dolje I ja čitam Novine Danasnjice. Nasumičnim odabirom odabrat ćemo najvjernijeg čitatelja te tako poklonit mu q3 house.

Igra traje 48h na isteku 48h izvući će se dobitnik.



Novine Danasnjice trazi statisticara!


Uz novu stranicu kao što već znate okupio se tim Novina Danasnjice.
U timu već imamo nekolicinu aktivnih i marljivih ljudi.

Postoji još jedno slobodno mjesto za statističara Novina Danasnjice pa svi koji su zainteresirani i htjeli bi pisati za novine Danasnjice neka mi se jave.
Opširnije o prijavi možete pročitati ovdje - O nama .




Novine Danasnjice uvijek uz vas.

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.