Svibanj 2010. - Media Mogul Projekt ( iliti ga eHrvati, ajmo igrat malo ozbiljno :)

Go down

Svibanj 2010. - Media Mogul Projekt ( iliti ga eHrvati, ajmo igrat malo ozbiljno :) Empty Svibanj 2010. - Media Mogul Projekt ( iliti ga eHrvati, ajmo igrat malo ozbiljno :)

Postaj  tajnoime on 17/5/2010, 20:20

Evo, upravo sam sub-ao sve novine iz Media Mogul Projekta, sa profila i 8 orgova... Sveukupno, nije mi uzelo više od 15-20 minuta.
Ionako nisam imao pametnijeg posla.. Vidio sam da je dosta ljudi sub-alo, ali ni približno onoliko koliko bi trebalo... Večina tih novina je došlo do Rima, a papu nije vidilo, dakle, malo im fali do medalje..

Ne mogu da se ne sjetim kad sam dobio ideju doniranja Nedjeljom u HNB, i onih dana kad smo svi s čuđenjem gledali kako raste bogatstvo u HNB-u...
Tih dana su i strane novine pisale o "ludim eHrvatima" koji su skupili i do 5000 golda jednostavnim - doniranjem Smile

Nije nas toliko činilo ponosnim tih 5000 golda, koliko stotine i stotine stranica donacija u HNB...
Čak smo i Španjolcima koji su tih dana bili u bankrotu donirali preko 300-400 golda, koji nam to nikad nisu zaboravili...
Uglavnom, tih dana smo bili primjer svima u eSvijetu.. Poslije nas, mnogi su nas kopirali, mijenjali su samo dan u tjednu za doniranje, ali niko nikad nije ni približno dostigao tu masovnost i nesebičnost koju su pokazali eHrvati...

I gledam sad ovaj Media Mogul projekt.... koliko se samo tu može para natući... što je najbolje, nitko ne daje iz svog novčanika, ti novci dolaze tako reć besplatno, samo malo truda...
Plus, s brojem subova mnogo tih igrača će dobit morala za aktivnije igranje, dobit ćemo i kojeg dobrog novinara, a njih uvijek treba, pogotovo kad se spremamo za Baby-boom...
Nekad poludim kad vidim odlične novinare, vojne izvjestitelje koji imaju po 200 - 300 subova..
ajmo malo igrat ozbiljno.. ajmo malo dobit naviku votanja službenih članaka i važnih članaka..
Malo manje votanja gluposti, a više onog što trebamo votati. I sub-ati.. Ništa nas ne košta.

Nikad prije, kao sad, nije nam trebala svaka kuna, svaki gold! Ajmo novijim igračima pomoći, akcije dijeljenja oružja koje je preskupo, karata, novom igraču 5 golda od medalje mnogo znači...

Ajmo malo igrat ozbiljno... Ajmo opet biti "ludi". Prijavite se u MMP, voditelji nek naprave pregledne liste za što lakše sub-anje, i idemo pokupit tu lovu! naprimjer, svaki Utorak je vrijeme za MMP, i svi strpljivo sub-amo. Stvarno ne treba puno posla, a mnogo možemo dobiti.. Pomoći novijim igračima...
Teško i dugo se dolazi do Field Marshala, do Media Mogul medalje, do jakog strenghta, svaka pomoć novim igračima daje im volje i želje da nastave igrati. A treba nam novih igrača.
Mi "stariji" tu moramo najviše povući. Mi stariji bi trebali svojim primjerom (donacijom, djeljenjem oružja) pokazati novijimasvu draž i ljepotu ove igre, a ne obrnuto, da oni nama pokazuju kako se žrtvuje za dobro svih!

BUDI POŠTEN
BUDI PONOSAN
BUDI eHRVAT

tajnoime
Admin

Broj postova : 345

Korisnički profil

[Vrh] Go down

[Vrh]