eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2010. - Surova realnost - zbogom!

Go down

Svibanj 2010. - Surova realnost - zbogom! Empty Svibanj 2010. - Surova realnost - zbogom!

Postaj  tajnoime 17/5/2010, 20:28

Dragi moji, nakon nekih dogadjaja odlučio sam napisati ovaj članak, pa da ne duljim!

Odgovor na članak Konstruktivne kritike V2 (samo ono što se tiče mog ministarstva)

Organizacije Hrvatska Gospodarska Komora i HRVATSKI CONSTRUCTION CENTAR su u stand by opciji, OSIM jedne tvrtke koja radi bolnice (da, vojska radi u njima), prijedlog da umjesto u ovoj firmi vojnici rade u novoj q3, ili q4 house firmi smatram dobrim, no nije do mene ovo pitanje (a i pitanje je kako ce se isplatiti q3 i q4 kuce u novom modulu kada postanu potrosna roba).

Šta se tiče kritike za plaće tu se slažem, osobno smatram da bi čast trebala biti dovoljna za rad u državnim uredima.
No ček malo , ne glasa vlada ovo već kongres?

Na nacionalnom forumu igrač sa nickom sodomcro

otvara u svakom ministarstvu temu sa prozivanjem ministara, i nakon odgovora on i dalje tupi po svome, čak i nove teme otvara, "DUPLE" sa istim pitanjima na koje je dobio odgovore koji mu ne pašu.

Ne mislite li da ovo šta radite šteti našim gradjanima, našim ljudima ?
U ovom trenutku kada se moramo svi boriti rame uz rame, dati svoj doprinos u borbi protiv PHOENIX-a vi idete ovako sprdat sve one koji nešto i rade.
A ma da, vi jednostavno ne mislite, vi sve znate.
Nemojte molim vas prodavat fore da su to konstruktivne kritike, to možete pričati nekome drugome, ovo je čista propaganda (izuzev mrgoodova članka,vjerujem da je on izdao članak sa dobrom namjerom) !


Još bi se dotaknuo jedne odlične teme koja je spomenuta od "drugog" igrača DwarfZG , a to je pitanje kada je eHR imala zadnji puta BB.
200 novih igrača dnevno tebi nije BB?
Da i nije, jer i sam znaš zašto, al da podjelimo sa ostalom javnošću, od cca 1000 (tisuću) poruka poslanih bebama kroz raznorazne organizacije dobije se oko 5 (pet) odgovora, mislim da ova statistika dovoljno govori o ovoj temi.
Jedino mi nije jasno šta rade osobe koje su odgovorne za kontrolu poštivanja erepublik pravila!
Neću pričati o ostalim zemljama jer me ne zanima, jedino ću naglasiti da je situacija svugdi ista, varalice prosperiraju, rade se farme multica itd...

Ono što je meni najdraže, netko je otvorio ove profile GP.2 i mib_pekmez (Citizen permanently suspended for creating or administrating multiple citizen accounts. ) sa kojima se igra mene, šalje ljudima poruke o kupnji pekmeza itd, mislim stvarno koja je vaša granica???

Svakim danom je sve više nickova sa GP u nazivu, maligp,gpnevolipekmez, djipi i bezbroj divnih nickova koji asociraju na mene, kome to treba?


Dajem trenutnu ostavku na mjesto ministra, previše je vremena bačeno uzalud, i meni ovo podbadanje, optužbe za malverzacije i namještanje banova ne treba u životu.
Sretno al ja imam i RL kao i većina igrača !
Puno mi je ljepše biti u društvu koje me cijeni nego provoditi dane za erepublikom i slušati egotripere kako trolaju po raznim forumima i chatovima.

Sadasnji predsjednik Apachy dolazi iz HDS-a, o njemu mogu sta se tice mog odjela rec samo rijeci hvale, svaki projekt je podrzao i sve saslusao i nisam primjetio kod njega niti na kanalu vlade da se radi o strankama, dakle nije bilo da su HUS, HSP ili HLD podcjenjivani ili da im se nije pruzila sansa za radom u drzavnim uredima a zna se da sam ja teski HLD-ovac i da bi to primjetio.
Zahvaljujem mu se na povjerenju koje mi je pruzio i na ruci koju je dao svim strankama da zajedno rade, sada kada su nam vlade mjesane sada je to problem , ni to vise nevalja, prije nije valjalo ako je bio samo HDS ili samo "koalicija" (to nije bilo dobro) i sada kada su se stranke malo smirile i okrenule suradnji sada krecu svadje.

-pokušan je PTO HLD-a,HDS-a i ekipe, HLD-ov i HDS-ov kandidat koji je bio osumljičen za pokušaj PTO-a biva baniran, stoga te 2 stranke nemaju opasnost od preuzimanja, no nažalost ekipin kandidat je još uvjek u igri i njima prijeti velika opasnost od preuzimanja.

Mole se svi oni koji još nisu glasali a dosta im je tiranije odredjenih vitamin majstora da se učlane u stranku Ekipa za bolju eHrvatsku te da glasaju za njihovog službenog kandidata Anixio-a

Najžalosnije je što to Hrvati rade Hrvatima, sprdaju se sa ljudima kao da smo ovce, i filaju vitamine kao da je to voda.

Saznao sam da ovi pokušaji dragih uzornih Gradjana imaju svrhu smjene odredjenih ministara, osobno moja ostavka nije prihvaćena od strane ministra no nema govora o mom ostanku, dosta mi je ovoga za cjeli život.
Ono na što su ti pojednici bili spremni je zaključati državnu riznicu i ne davati predsjedniku novce za troškove vojske i ostalih ministarstava (tražila se moja smjena i još jednog ministra, no ipak su odustali od zahtjeva)

Vi sada dobro razmislite kome na kongresnima dajete glasove, očito ovcama ili kozama kojima kontroliraju vodeći ljudi stranaka!
Na temelju toga mozemo snimiti sapunicu i zaraditi dobre novce - ime sapunice " Samo kod nas u eHrvatskoj" !

Prije nego skupim jos 1.5 FP ili prodje nečiji pokušaj podmićivanja multića prenosim vam sljedeću želju :
Pošto je moja stranka Hrvatski Liberalni Demokrati sigurna od PTO-a, sve organizacije i uredi pod mojom nadležnošću su puni a ljudi u njima rade pošteno svoj posao nema više potrebe za aktivnim igranjem erepublika, svima onima koji su me cijenili veliko hvala i ZBOGOM !

Nekoć davno, ponosan što sam eHrvat!

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.