eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1) Putovanje kroz vrijeme s markisimom dartom I

Go down

1) Putovanje kroz vrijeme s markisimom dartom I Empty 1) Putovanje kroz vrijeme s markisimom dartom I

Postaj  Odin The Wanderer 3/6/2010, 17:02

Putovanje kroz vrijeme s markisimom dartom I

link: http://www.erepublik.com/en/article/putovanje-kroz-vrijeme-s-markisimom-dartom-i-1366986/1/20#comments

1) Putovanje kroz vrijeme s markisimom dartom I Zaglavlje

Za početak nekoliko riječi : Ime mi je Odin The Wanderer, za neke sam već duže tu, a za neke sam jako kratko tu. Ako me želite bolje upoznati, možete me naći na raznim kanalima chatzille ! Ovo mi je prvi članak koji ću izdati u eživotu, te se nadam da će vam se svidjeti. U dogovoru s markisimom dartom izdat ću više članaka u kojima ćemo putovati kroz epovijest i spominjati davno prošle dane eRepublika kojih se naravno dart sjeća. Naime markisim dart spada među trideset prvih eHrvata na Republiku. Rođen je 25.07.2008 na dan 248 novog svijeta, te će moći ispričati mnoge priče iz prošlosti.

1) Putovanje kroz vrijeme s markisimom dartom I Pleter


Što donosimo u ovom članku ?

Za početak sam napravio kratak intervju s dartom kao uvod u ovu našu priču. Postavio sam mu par pitanja na koja je kratko i jasno odgovorio, te se nadam da će ga se stariji igrači prisjetiti i da će ga novi u ovom članku upoznati.

1) Putovanje kroz vrijeme s markisimom dartom I Pleter

Odin The Wanderer : 1. Kako si čuo za igricu eRepublik ?
Markisim Dart : Pa u igru me doveo AntimonCro ali tada eRep jos nije bio ni priblizno ovakav kakav je danas. Tada jos nije ni postojala eHrvatska tako da smo svi bili manje-vise razbacani.

1) Putovanje kroz vrijeme s markisimom dartom I Pleter

Odin The Wanderer : 2. Što znači tvoje ime ?
Markisim Dart :Zapravo Markisim Dart je rezultat random tipkanja. Markisim je izaslo random a Dart je ostatak jednog starog nicka Dart Wader.
obrazek

1) Putovanje kroz vrijeme s markisimom dartom I Pleter

Odin The Wanderer : 3. U koju si se zemlju registrirao s obzirom da onda još nije postojala eHrvatska?
Markisim Dart : Pa registrirao sam se u eNjemacku. Jedini problem je bio to da je u to vrijeme eNjemacka bila samo 2 regije, ostatak je bio pod eSvedskom. Nakon nekog vremena njemacka je bila izbrisana s lica novog eSvijeta.

1) Putovanje kroz vrijeme s markisimom dartom I Pleter

Odin The Wanderer : 4. Kada se otprilike i kako počela formirati prva grupacija eHrvata i u kojoj zemlji ?
Markisim Dart : E tu nam dolazi u igru nas slavni JAR. JAR se dogodio iz tog razloga sto se islo na istu taktiku kao i eSlovenci. Naime ukoliko neki ne znaju eSlovenci su svoju zemlju dobili zbog TO. Nikako drugacije nisu mogli doprijet do admina da ih poslusa i da uvidi koliko je zapravo eSlovenaca u igri. Na kraju je kao rezultat takve taktike dosla eSlovenija. E sad isti princip je bio JAR, horda eHrvata se samo slijevala u tu zemlju kako bi izgurali domorodce i dosli na vrh. Nakon otprilike 3 predsjednicka mandata najavila se eHrvatska, tim dogadjajem bi se moglo reci da je zavrsila okupacija JAR-a.

1) Putovanje kroz vrijeme s markisimom dartom I Pleter

Odin The Wanderer : 5. Kako je u počecima funkcionirala eHrvatska ?
Markisim Dart : Pa ne mogu reci nista lose. Stvar je bila ta da smo svi racunali sa 200 ljudi max. pa ako i toliko. Onda se dogodila promocija, baby boom, jutarnji i svi ostali portali, novine, televizijske kuce. U tom trenutku mogu davata samo najvece pohvale Roby Petricu i ekipi jer tesko da bi se itko drugi snasao u toj dzungli u kojoj su se ti ljudi nasli. Stvar je bila mnogo bre zahebana, bio je potreban gold za firme jer nam admini nisu dali da ih preselimo. Bio je potreban gold za place novim igracima, tu su u pitanju bili goldi i goldi.

1) Putovanje kroz vrijeme s markisimom dartom I Pleter

Odin The Wanderer : 6. Kad si se pridružio HDS-u ?
Markisim Dart : Pa u pocetku sam bio novinar i tako takav sam htio postici neutralnost koja nije bas dugo drzala. Nakon otprilike 2 mjeseca odlucio sam se ipak pridruziti u neku stranku a tada, kao i sad HDS je imao najsposobnije ljude za rad.

1) Putovanje kroz vrijeme s markisimom dartom I Pleter

Odin The Wanderer : 7. Kako si došao na poziciju predsjednika HDS-a ?
Markisim Dart : Pa ta pozicija je dosla nakon duzeg clanstva u HDS-u. Nazalost radi rl obaveza u jednom trenutku nisam bio u mogucnosti potpuno dovrsit svoj mandat.

1) Putovanje kroz vrijeme s markisimom dartom I Pleter

Odin The Wanderer : 8. Koju trenutno nosiš obavezu u eHrvstskoj ?
Markisim Dart : Trenutno sam glasnogovornik u nasoj dragoj nam eHrvatskoj. U skladu s mojom pozicijom ce se otvorit par "atrakcija". Vise o tome kad se to sve realizira.

1) Putovanje kroz vrijeme s markisimom dartom I Pleter

Odin The Wanderer : 9. Kako gledaš na trenutno stanje eHrvatske ?
Markisim Dart : Pa danasnje stanje u zemlji i nije tako lose kako neki GomoraCro dozivljava. Imam veliko povjerenje u naseg poglavicu te u skladu s tim sam u uvjerenju kako ce nasa zemlja biti i dalje jedna od vaznih karika u eSvijetu,

1) Putovanje kroz vrijeme s markisimom dartom I Pleter

Odin The Wanderer : 10. Možeš li usporediti stanje u eHrvatkoj kroz ePovijest i danas ? Kad smo bili na vrhunscu ?
Markisim Dart : Pa ja sam misljenja da nijedna zemlja nije prosla svoj vrhunac nego uspon koji ce dovesti u buducnosti do jos vecih uspona. Naravno uz uspone dolaze i padovi. Stanje kakvo smo imali u pocetku i koje imamo sada nije za usporedbu ne samo zbog ljudstva nego i zbog ostalih kako i financijskih mogucnosti.

1) Putovanje kroz vrijeme s markisimom dartom I Pleter

Odin The Wanderer : 11. Pošto si jedan od najstarijih eHrvata, bi li nam mogao za kraj dati preporuku za budućnost na temelju svog znanja ?
Markisim Dart : Zelio bih jedino reci da je jadno sto danas hrvati prijavljuju hrvate u igri. Nema veze sto neki varaju u igri to jednostavno nije u redu od njih da se izrazim na finjaka Very Happy.

1) Putovanje kroz vrijeme s markisimom dartom I Pleter2

1) Putovanje kroz vrijeme s markisimom dartom I Iiiagebanner[b]
Odin The Wanderer
Odin The Wanderer

Broj postova : 2
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.