Ožujak 2010. - Unutarstranački izbori i StormRiders

Go down

Ožujak 2010. - Unutarstranački izbori i StormRiders Empty Ožujak 2010. - Unutarstranački izbori i StormRiders

Postaj  tajnoime on 14/6/2010, 17:19

Poštovane stranačke kolegice i kolege Smile

Nakon kraće pauze pred vama je još jedan broj Glasnika HDSa. Danas vam donosimo dvije velike teme: nadolazeći stranački izbori i novoosnovana vojska HDS-a "StormRiders".

Stranački izbori

Službeni kandidat za Predsjednika HDS-a u sljedećem mandatu je Asklepije. Molimo sve članove stranke da podrže Asklepija na unutarstranačkim izborima.

Iz eŽivota:

Rođen sam 14.11.2009. godine iliti 725. dana Novog Svijeta. Igrao sam negdje do levela 5 i onda odustao od eRepublika, jer mi je bio do zla boga dosadan. Potpuno sam zaboravio na svoj acc i eRep sve dok tamo početkom prvog mjeseca na nekom forumu nisam pročitao da smo okupirali eSloveniju. To me zaintrigiralo, pa sam se vratio (sva sreća što je nick i pass ostao umemoriran u Firefox). Nastavio sam dvoklikati i polako čitao članke... Level 7 dostigao sam baš na dan kad je pokušan TO HDS-a od letecih medvjedica. Isti dan po dostizanju levela 7 učlanio sam se u HDS, jer je usmjerenje stranke nekako odgovaralo mojim svjetonazorima.

Prvi pokušaj registriranja na službeni forum HDS-a nije mi uspio pa sam ingame gnjavio tripl3-a i Alkemichara da mi odobre pristup - tada sigurno nisu mislili da će se taj "dosadnjaković" jednom kandidirati za Predsjednika HDS-a. Odmah sam se aktivno uključio u rad stranke, te sam svakodnevno visio na chatu i forumu i upoznao puno članova HDS-a i naučio puno toga o igrici, te se odlično zabavio. Negdje poslije predzadnjih kongresnih izbora srdant me pitao da mu budem tajnik (valjda su ga svi drugi prije mene odbili Very Happy). I tako mandat tajnika obnašam do danas. U međuvremenu sam i dva puta izabran u Kongres na listi HDS-a, te sam dva puta odradio mandat eHrvatskog ambasadora u eGrčkoj. Trenutno obnašam i dužnost Glasnogovornika Predsjednika eHrvatske.

Također mogu se pohvaliti i da sam jedan od idejnih i organizacijskih začetnika i osnivača StormRidersa, službene vojske HDS-a, što je jedan od najvećih projekata HDS-a u posljednjih nekoliko mjeseci. Ali o StormRidersima ćete više pročitati malo niže u članku.

Tim ljudi koji će mi pomoći u vođenju HDS-a:

Prije nego li vam iznesem program želio bih prezentirati tim ljudi s kojima ću zajedno raditi na ostvarenju tog programa.

Glavni tajnik: srdant
Rizničar: Marko The M
Predsjednik Mladeži: AngelHR
Zapovjednik StormRidersa: delboy1512

Sve su ovo ljudi u koje imam maksimalno povjerenje da će svoje dužnosti i zadaće izvršavati maksimalno korektno i na korist HDS-a i cijele ove naše zajednice.

Plan i program:

I dalje planiram zadržati kontinuitet dosadašnje politike HDS-a, ali uz ponešto izmijenjenu strategiju.

* Planiram neke od starijih igrača pozvati da se ponovno aktivnije uključe u rad stranke, te da nam svojim savjetima, prijedlozima i kritikama pomognu u stabilizaciji stranke.

* Zajedno s timom ljudi koji sam gore naveo poradit ću na zaustavljanju daljnjeg opadanja broja članova stranke, te poraditi na učlanjenju novih, mladih i ambicioznih igrača u stranku.

* Pokrenut ćemo nekoliko novih projekata kako bismo zadržali aktivnost igrača u stranci, ali i kako bismo samim igračima pomogli u njihovom eRazvoju. Više o novim projektima moći ćete pročitati u novim brojevima Glasnika.

* Poradit ćemo na dodatnom financijskom stabiliziranju stranke. Naravno ovaj će zadatak najviše pasti na leđa našeg rizničara, ali imat će u ovome svesrdnu pomoć i potporu svih članova stranke. Zahvaljujući srdantu, dosadašnjem Predsjendiku HDS-a, riješili smo očajnu situaciju u kojoj smo se našli uslijed baniranja svih stranačkih orgova i firmi na njima. Ovo nam omogućuje da sada krenemo u dodatnu financijsku konsolidaciju stranke.

* Što se izbora tiče dat ću sve od sebe da već od nadolazećih kongresnih izbora postavimo HDS na 3. mjesto po broju zastupničkih mjesta. Ne mogu vam obećati čuda, ali smatram da ćemo napokon krenuti jednom uzlaznom putanjom što se tiče osvojenih kongresnih mjesta. Mi hoćemo, možemo i moramo bolje od ovoga.

* Planiram ponovno pokrenuti redovno izdavanje Glasnika HDSa što smatram izuzetno bitnim za održavanje stalne komunikacije između vodstva stranke i pasivnih članova koji su samo ingame učlanjeni u HDS, ali nemaju vremena ili volje aktivno se uključiti u rad stranke.

StormRiders, službena vojska HDS-a

Nakon dugotrajnih priprema i rasprava na sastanku HDS-a održanom u ponedjeljak 05.04.2010. donesena je jednoglasna odluka o osnivanju StormRidersa, službene vojske HDS-a.

StormRidersima se do sada pridružilo više od 25 članova HDS-a. Možemo se pohvaliti da među članovima već sada imamo nekoliko FM-ova, a nadam se da će njihov broj, kao i broj članova StormRidersa uskoro dodatno porasti.

Jedini uvjeti za primanje u StormRiderse je da ste član HDS-a, te da ste registrirani na našem službenom forumu u sklopu kojega se nalazi i forum naše vojske (ako niste regani još stignete to učiniti - i nemojte zaboraviti zatražiti pristup forumu) .

Središnji dio avatara je promjenjiv

Obaveze StormRidersa podrazumjevaju dnevnu aktivnost na forumu i chatu StormRidersa, nošenje službenog avatara, te rad u našim firmama.

Ukoliko i vi želite postati dio ove odlične ekipe ispunite ovu prijavnicu i registrirajte se na naš forum ukoliko to još niste napravili. Prijave primamo do popunjenja kvote. Prednost će u ovom krugu regrutacije imati jači igrači, ali vrlo brzo u članstvo ćemo početi primati sve članove HDS-a koji će nam se htjeti pridružiti. Zato nemojte odustati, nego se prijavite i registrirajte na forum. Ako ne budete primljeni u ovom krugu primit ćemo vas u sljedećem.

Vaš HDS

tajnoime
Admin

Broj postova : 345

[Vrh] Go down

[Vrh]