eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - IVAN RADMAN - Kandidat HDS-a za Hrvatski sabor

Go down

Travanj 2009. - IVAN RADMAN - Kandidat HDS-a za Hrvatski sabor Empty Travanj 2009. - IVAN RADMAN - Kandidat HDS-a za Hrvatski sabor

Postaj  Johny Stulic 1/5/2009, 12:43

IVAN RADMAN - Kandidat HDS-a za Hrvatski sabor

Slijedom subjektivnih i objektivnih okolnosti kandidiram se za predstavnika zitelja W. Serbia u buducem sazivu Hrvatskog sabora.

Pitate se zasto se IVAN RADMAN, premijer Vlade eHrvatske kandidira bas u ovim krajevima? Kao prvo zbog rada moje Vlade, da pokazem gradjanstvu da ista pravila, beneficije i odredbe vrijede za cijelo teritorijalno podrucje eHrvatske i sve njene eGradjane.

Osobno se zelim zauzeti bas za ovu regiju iz vise razloga; Cini mi se da je vecina pucanstva pobjegla glavom bez obzira, ali se nadam da ce se ovo podrucje vaznog geo-strateskog polozaja ponovno naseliti.

Ne znam gdje su svi ti ekonomisti, pravnici te akademici sa svojim diletantizmom. Ja nisam za govore, politicku demagogiju, marxonostalgiju i parazitizam, vec za slobodu rada, znanosti i poduzetnistva.

Onima kojima se to ne svidja, neka demokratski vrate glave u pijesak, ima tko ce se pobrinuti i za njih (makar to bio Crveni Kriz). Tu sam da i ovu regiju dovedem u ekonomski odrzivo stanje. Nadam se da je to prioritet sveokupnog gradjansta W. Serbia.
Nije bitno iz kojeg razloga, ali bez stabilne ekonomije nema temelja za daljnju gradnju.

Anarhiste ne priznajem, revolucionare cijenim, ali ako mislite da je drzava bogati daleki stric iz obecane zemlje koji dijeli sakom i kapom nesposobnjakovicima, varate se. Ta drzava su oni koji placaju porez, a to ste, naravno.. Vi.

Zasto Premijera za kongresnika? A zasto ne? Ako ima itko upuceniji u situaciju u regiji i u drzavi i sa boljim predispozicijama od mene, glasajte za njega. Mislite da ce mi biti previse posla? Nece, jer taj posao, ionako, vec radim, neovisno o mom mjestu u Kongresu.


Za sve moje protukandidate; Kad se umorite od mlacenja prazne slame pa krenete u hlad na pivu, nemojte razmisljati sta bi trazili od drzave. Jer ta drzava ste, usprkos svemu, Vi!

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.