eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - ROBY VRATI PAREEEEEE!

Go down

Travanj 2009. - ROBY VRATI PAREEEEEE! Empty Travanj 2009. - ROBY VRATI PAREEEEEE!

Postaj  Johny Stulic 1/5/2009, 13:17

ROBY VRATI PAREEEEEE!

Danas cemo malo opet o novcima, i virtualnim i pravim, posto smo krenuli u skupljanje love za promociju, koje bas i nije islo nesto posebno, ali imamo i neke stvarcice za odraditi preko kongresa. Prvo kongres:

Prebacivanje novca iz blagajne u HNB

Molio bih nekog od kongresmena da stavi na glasanje prebacivanje 35 000 HRK iz drzavne blagajne u Hrvatsku narodnu banku. Molio bih pritom da svaki kongresmen glasa ZA, ali prije toga neka pogleda radi li se o Hrvatskoj narodnoj banci, a ne nekom drugom orgu, da nam se ne dogodi ono sto se skoro dogodilo prije dva tjedna kad smo umalo popusili sav HRK iz blagajne.

Htio bih napomenuti da sam se dosta proteklih dana bavio rezanjem troskova drzave, pogotovo u vojsci, da bi zaustavio i sprijecio daljnje stampanje HRK-a u buducnosti. HRK-a ima dovoljno u opticaju, to je razumljivo, cak i nesto previse, s obrizom da nam je skliznuo tecaj na 0.019. Troskovi su izbalansirani prema porezima i prihodima drzave od poreza i jos k tome daju neki sitni plus (odnosno izvlacenje novaca iz opticaja)

Dakle - glasajte ZA (izdan je Zakon, zahvaljujem Johnu Vorshi)

Doniranje golda u HNB

Predlazem da krenemo s jos jednim krugom doniranja po 1 Gold u Hrvatsku narodnu banku. Pred nama su troskovi otvaranja training rata koji planiramo kroz clanstvo u Atlantisu, zajedno sa saveznicima, a vjerojatno i potpisivanje jos nekih MPP-a.

Da bismo pokrili sve troskove, trebamo osigurati dovoljnu razinu golda za ubuduce. Donacija od jednog golda tko moze nije velik novac, ali Gold po Gold i skupi se. Da ne bi ispalo da samo zicam, i ja sam sam danas uplatio 2 Golda, a vidim da su i neki vec poceli uplacivati kad sam najavio pisanje clanka o tome.

1 Gold uplatite na: http://www.erepublik.com/en/organization/1244365

Kongresmeni - 5 Golda u drzavnu kasu

Pricali smo vec prije, i predlagalo se na veliko, pa se tesko izvrsava. Odnosno neki doniraju, neki ne. Pozivam sve buduce kongresmene da svoj prihod od 5 golda koje dobiju za kongres uplate u HNB. U velikom broju drzava se tako radi, i to je konstantan priljev od 200 Golda mjesecno u drzavnu blagajnu.

Ne moze se nikoga natjerati da to ucini, ali medju strankama bi trebalo doci do konsenzusa oko tog pitanja i dogovoriti da to postane obveza svakom novom kongresmenu. Sve je predlozeno prije nekoliko dana u seriji clanak pod nazivom "Pokazimo svijetu sto znaci biti eHrvat". Dajte da to ne ostane samo mrtvo slovo na papiru - pokazimo nakon ovih izbora da mozemo to odraditi.

RL Promocija i skupljanje novca

Dosad se skupilo mrsavih 700 kuna preko uplata koje su odradjene od strane nasih ljudi. Zahvaljujem svim donatorima dosad, s time da moram reci da je 800 kuna jos u pripremi od moje i Borkanove strane, samo se ceka dodatno podebljanje racuna.

Tko jos nije uplatio, a ima volju zelju, neka uplati na

Evo žiro račun:

**************************************** *****************************

2484008-1103423743
Udruga mladih "Varazdinski underground klub" V.U.K.

Razlog uplate: Donacija

**************************************** *****************************

Ako ne skupimo koliko smo planirali, pokusat cemo s time sto imamo odraditi sto vise. Sam racun za usluge koje cemo platiti tim novcem bit ce javno objavljen na nasem forumu, da ne ispadne sa smo si skupljali za ice i pice...

RW u Srbiji

I jos jedna stvar za danas - Srbi su pokrenuli RW u Sumadiji s namjerom da oslobode i drugu pokrajinu koju su u dogovorenom ratu sa Bugarskom izgubili. Pozivam nase ljude da NE IDU dolje i ne trose novac na taj fight. Hrvatska vojska i Zdrug vec su dobili zapovijed da ne sudjeljuju u ovoj bitci, prebaceni su u druge dijelove gdje ce danas biti fajteva i gdje ce nasa pomoc biti potrebnija.

Pozz!

************************************* *****
CAPTAIN'S LOG - SUPPLEMENTAL

Dok sam pisao clanak, OPET je mladi kongresmen RomanoB stavio na glasanje ISSUE MONEY i to glupavih 500 kuna za 2.5 Golda. To je vec drugi puta da ovaj simpaticni mladic stavlja na glasanje stampanje novca bez ikakvih konzultacija i iz ciste gluposti. GLASAJTE NE.

S obzirom da popizdim na ovakve glulposti, onekad mi je zao da u predsjednickom panelu nema opcije "SEND TO SIBIR", pa da s ovakvim kongresmenima obracunavam po dobrom starom diktatorskom principu, sve dok se ne ohlade.

Pozivam Predsjednike stranaka da malo porazgovaraju sa svojim kongresmenima i da rijese ovakve stvari unaprijed. Kongresmen je politicka funkcija i trebala bi biti ozbiljna funkcija, koliko je to u rangu te domene. Ovakve gluposti su izraz necije gluposti i nadan se da likovi poput Romano B vise nece biti izabrani u Sabor...

Bla...!

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.