eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozujak 2009. - Intervju s Predsjednikom eSrbije Borkanom - repost

Go down

Ozujak 2009. - Intervju s Predsjednikom eSrbije Borkanom - repost Empty Ozujak 2009. - Intervju s Predsjednikom eSrbije Borkanom - repost

Postaj  Johny Stulic 18/4/2009, 22:33

Intervju s Predsjednikom eSrbije Borkanom - repost

Prenosim u hrvatske medije intervju s Predsjednikom eSrbije Borkanom, objavljen danas u Istochnom Glasniku mladog srpskog istrazivackog novinara Eastmara.

Repost clanka:

...---... ...---... ...---... ...---... ...---... ...---... ...---... ...---...

"Kao doprinos smirivanju dusa i glava stanovnika sarenolikog eBalkana urednistvo naseg lista zamolilo je postovanog gospodina Borkana,trenutnog vodju nase ponosne zajednice za jedan kraci intervju.Jedini cilj bio je blize upoznavanje nasih gradjana sa vodjom i medjusobno priblizavanje s' obzirom da se uskoro svi useljavamo u zajednicki stan.

Ovim zelimo da vam pokazemo da je nas predsednik takodje covek od krvi i mesa sa kojim se moze razgovarati i protiv koga se u krajnjem slucaju i te kako moze boriti!Takodje je pokazao da je covek hladne glave koji se sasvim smerno vlada i pred provokativnim pitanjima.(Naravno licni stav urednistva je da on na tu poziciju nikada nije trebao ni doci ali objavljujemo ovaj clanak kao potpuno objektivan novinarski list):

Dobar dan gospodine predsednice,hvala na odvojenom vremenu i razumevanju u ovom tako kriticnom trenutku po nasu voljenu ezemlju.Mozda bar vas glas pruzi neku utehu masama gladnih stanovnika nase multikulturalne,multietnicke,suverene republike eSrbije.Necemo vam oduzimati previse vremena jer znamo da ste preokupirani trenutnim obavezama:

1.Da li ste kao mali mastali o tome da jednog dana dodjete u eSrbiju, i da li ste mogli uopste i sanjati da cete se naci na trenutnom polozaju?

Nisam sanjar, ja sam realist i oduvek cvrsto stojim na zemlji. Doduse kad sam bio mali u kolevki deda Pahomije je govorio "ti ces da budes politicar, gledas me u oci i kakas u pelenu"

2.Koji su dogadjaji prelomili vasu odluku da definitivno napustite eHrvatsku sa svojom sirom porodicom?Da li je isttina da vam je smetalo jacanje nacionalistickih elemenata?

Poslednji prelomni trenutak je bio kad se cekao odgovor od tadasnjeg vodstva eSrbije na celu sa AzzomLazzom na predlog eHrvata da se potpise NAP(sluzbeni ugovor o nenapadanju) u trajanju od 6 meseci kakav eHrvatska ima potpisanog i sa eSlovenijom. Kakvi su to ljudi govori i cinjenica da su eSrpskom narodu maznuli oko 500 golda i 30 00RSD-a i sve nacionalne kompanije. Eno, Lazzo je otvorio stranku u eIranu i kandidovao se za predsednika, toliko o coveku koji nam je bio vodja pre mene, sace tamo da bude vodja Smile

3.U Srbiji su vasi potencijali uvidjeni jako brzo,da li je istina da ponekad u krevetu tiho jecate usled svakodnevnih kletvi koje vam upucuju pripadnici pojedinih etnosa,mozemo slobodno reci vecinskih,u nasoj prelepoj zemlji?

To uopste nije istina, dobivam svakodnevno dosta poruka od naroda i vecinom su neformalne u vezi pomoci, doniranja hrane, kukumavcenja para ili trazenje da objavim rat Bugarskoj Smile Dobio sam samo jednu negativnu poruku i to od Filipa gde mi kaze "Svakog predsednika srbije strefi atentat pre ili kasnije....hahahahha" ali Filip je oduvek bio jako duhovit momak zato sam ga postavio za Ministra kulture i medjugeneracijske saradnje Smile

4.Da li bi ste potez vaseg rodjaka Sucka okarakterisali metaforom '' grize sisu koja ga dojila ''i imate li bilo kakve informacije o glasinama koje kruze diplomatskim kuloarima da ce uslediti jos jedan njegov podli pokusaj?ako znate mozete li reci narodu kada ce se to desiti?

Oho, poceli smo da se vredjamo, ne zelim da odgovorim na to pitanje jer si Sucka nazvao mojim rodjakom, a koliko znam Sucko je eHrvat Smile

5.Da li ste culi za pakosna ogovaranja iz neprijateljske Hrvatske da sufiks Kan u vasem imenu predstavlja vase pretenzije od malena i da ste zbog toga 2 godine proveli u raznim ustanovama?

Ne, tamo me zovu Dzinkis-Bor-Kan, a neki su me zvanicnici Vlade eSrbije poceli na chatu zvati Maldini po onom fudbaleru koji ume dobro da dribluje

6.Pokrenuli ste rat protiv neprijateljske eHrvatske i pokazali ipak da u vasem telu ma kog porekla bilo ipak kuca srpsko junacko srce i da se ne plasite mocnijeg neprijatelja.Sta vas je na kraju navelo na takav potez?

Moje srpsko junacko srce i dobra rakija "stomaklija" Smile

7.Vas komentar na nestanak novca iz drzavnog trezora?

Novac nije nestao iz drzavnog trezora samo tako nego su 1000 golda i 50000 RSD-a zastupnici PSS-a napravili donaciju na sopstvenu privatnu organizaciju "Narodna banka Srbije" i o tome postoji zakonit trag, a otamo je nestalo otprilike 500 golda i 30000 RSD-a ko Hari Hudini. Neki dan su zastupnici Komunisticke partije doneli zakon o donaciji 5500 RSD-a na moj preCednicki konto da imam za cigare i brlju, no sa tim novcem i delom sopstvenim sam objavio rat eHrvatskoj cime sam ostvario vekovni san barem 80% eSrpske populacije, a onih 20% koji me traze da objavim rat i tuta eBugarskoj moram reci da nemam dovoljno para i za objavu toga rata, ali sada kad opustosimo eHrvatsku i pobedimo ih u ratu onda krecemo i na njih i na tome temeljim svoju sledecu kandidaturu za preCednika

8.Vase tumacenje razvoja dogadjaja nakon 25.i28. ovoga meseca?Jesu li zvanicnici eHrvatske svesni koliko ce dugotrajne biti posledice njihovog podlog i bahatog ponasanja?

E to mozda da pitas vidovitog Milana, mene je skinuo sa friend liste.

9.Sta mislite o rastucem trendu pokusaja take overa u danasnjem esvetu,culi smo da ste na mitingu prekjuce u Vojvodini uz legendarnu recenicu '' Ne sme niko da vas bije '' govorili i o podmuklom karakteru takvih radnji.Citiram "svi su oni samo sitni lopovi i secikese ''?

Dobro ste to primetili, ja sam oduvek bio zakleti protivnik takeovera. A legendarne recenice "niko nesme da vas bije, sem narodne milicije" nemorate se bojati, nasa Vlada neradi nista pa tako ni nemamo narodnu miliciju.

10.Zelite li da porucite nesto narodu?

Hteo bih samo da vas obavestim da je u toku formiranje Glavne komande za astralna dejstva koja će da bude pod Centralnom otadžbinskom upravom, zbog čega sam mnogo srećan. Predviđeno je da Astralna komanda ima posebna tela koja bi bila zadužena za viši mental, srednji kauzal i čakre. O svemu ćete da budete na vreme obavešteni i dobićete pozive na lične adrese. Stoku ne morate sami da terate traktorima, dočiće Obrad iz logistike sam po krave i svinje, a kokoške ovaj put neće da se rekvirišu.

PreCednik eSrbije
BorKan

Urednistvo lista se zahvaljuje predsedniku na saradnji.U prilogu ovom clanku sledi odeljak za nase kolumniste"

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.