eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - Čestitka pobjedniku!

Go down

Svibanj 2009. - Čestitka pobjedniku! Empty Svibanj 2009. - Čestitka pobjedniku!

Postaj  Johny Stulic 10/5/2009, 18:09

Čestitka pobjedniku!

Dragi Hrvati i Hrvatice!
Kao što to biva, HDS je uspio ponovno pobjediti na ovim izborima. Ja sam osobno zadovoljan izborima jer smo nakon dugo vremena ujedinili 80 % oporbenih stranaka i dokazali da su sve stranke spremni organizirati se unutar stranke, izdvojiti vrijeme i postaviti dobre ljude unutar svog ministarstva. Nažalost, nismo uspjeli pobijediti, ali se nadam da ćemo nastaviti njegovati ove dobre međustranačke odnose i da ćemo uspijeti za iduće izbore stvoriti još jaču oporbu.

Kao što to i inače biva, uvijek se zalomi vladajuća propaganda da će oporba staviti Impeachment (opoziv) predsjednika na glasanje u slučaju da izgubi. Mi to nismo napravili niti na prošlim izborima, a bome nećemo ni na ovim. Izgubili smo za par glasova, ali to je bila želja građana eRH, pa ćemo dopustiti Ivanu Radmanu da opravda povjerenje većine. Želimo mu sreću i neka zna da ćemo budno motriti njegov rad.

Hvala svima koji su izdvojili glas za oporbenu koaliciju,
Josip Josipović
Oporbeni kandidat na izborima
obrazek

p.s. MOLIM VAS, kao kandidat oporbe, da u komentarima NE PIŠETE o legitimnosti izbora, iznenadnom boomu glasova tokom sitnih sati i slične optužbe jer ovaj članak je osmišljen samo da se čovjeku čestita na pobjedi. HVALA VAM JOŠ JEDNOM!

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.