eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - Obraćanje predsjednika RH

Go down

Svibanj 2009. - Obraćanje predsjednika RH Empty Svibanj 2009. - Obraćanje predsjednika RH

Postaj  Johny Stulic 10/5/2009, 18:15

Obraćanje predsjednika RH

Nema nista ljepse nego kod primopredaje predsjednicke duznosti vidjeti rezultate proteklog mandata.
Tako je i bilo jutros oko 6:00 am,kad je mene i expresidentea Robya,na zakazanom on line sastanku docekao training rat izmjedju nasih saveznika,USA i Irske.

Osim sto ce nasi radnici podginut wellnes "for free",sto ce vojnici ici ka vecem cinu,puno toga ce se i na nasem marketu otkupiti,ticketa...weapona..giftova...

Svim gradjanima nase domovine VELIKO HVALA na ukazanom povjerenju meni,i mom timu.Ovo nije moja pobjeda,ovo je pobjeda svih nas,koji smo pokazali i dokazali nasim radom i trudom rezultate,

Protivnickim kandidatima takodjer VELIKO HVALA na nadasve kvalitetnoj izbornoj utrcii,i tvrdim da nije nitko od njih izgubio,jer su pokazali snagu i dostojanstvo.

Hvala takodjer svim gradjanima na cestitkama koje su mi uputili preko PM-a.Nadam se da cu opravdat Vase povjerenje i da cu sluzit VAMA kao i DOMOVINI na zajednicku korist i cast.

U slijedecih mjesec dana mandata pokusat cemo vise,pokusat cemo bolje.Ako nekad i pogrijesimo,nemojte zamjerit,jer grijesiti je ljudski.


Pa evo, da vam predstavim svoj kabinet(koji je vise,manje ostao isti)u ovom mandatu:

Ministar rada i socijalne skrbi-Damjan Grozni
Doministar rada i socijalne skrbi-Dmitar Zvonimir II

Ministar obrazovanja-Malosanmaka
Doministar obrazovanja-Croat4ever

Ministar obrane-Borkan
Doministar obrane za vanjska pitanja-Metak
Doministar obrane za unutarnja pitanja-BelB

Ministar vanjskih poslova-John Vorsha
Doministar vanjskih poslova-Slavko


Direktor Hrvatske gospodarske komore-Elessar1977


Direktor Zavoda za zdravstvo-Darko Krams
Voditeljica HCKa-Kachaa
Direktor Ureda za pomoc dijaspori-Junior Soprano
Direktor Ureda za dobrodoslicu-V1rus
Direktor Ureda za statistiku-Taeril
Direktor Ureda za zaposljavanje-Matrixcore

Savjetnik predsjednika za vojna pitanja-HisAirness
Vladin povjerenik za ekonomska pitanja-Nibohr

PR Vlade-Atea

Krecemo u nove radne pobjede.Lijep pozdrav svima.

Ivan Radman

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.