Svibanj 2009. - 150 dana (otprilike) HDS-a

Go down

Svibanj 2009. - 150 dana (otprilike) HDS-a Empty Svibanj 2009. - 150 dana (otprilike) HDS-a

Postaj  Johny Stulic on 10/5/2009, 18:32

150 dana (otprilike) HDS-a

Vec neko vrijeme zelim napisati ovaj clanak, u njemu cu iznesti neke neizrecene detalje i konstruktivne kritike na HDSovu vlast u Hrvatskoj. Samo uspute eto da znate, iz Hrvatske se politike povlačim, iz Hrvatske odlazim, jednostavno nemogu vise gledat kako se stoku zvanu narod manipulira kako se kome prohtije, dosta mi je nepoštenosti, licemjerja, primitizma i ostalih stvari kojima se sluzi vldajuca garnitura. Posto me boli desni guz sto ce oni o meni reci i kakve ce lazi o meni osobno iznesti, bit cu potpuno iskren i necu stedjeti nikoga, ono sto cu napisati je istina. MOLIM VAS da procitate cijeli clanak, hvala.

Kao prvo da vam pojasnim nesto, Roby_Petric je jedan od najzasluznijih ljudi sto imamo Hrvatsku u ATLANTISu i sto je uspjesno pokrenuta. Prije dolaska Hrvatske puno smo suradivali i jako dobro sam ga upozno no cim sam se kandidirao za predsjednika, nesto je puklo. Naime, dan prije izbora dobim informaciju da Kokach p*zdi po HR chatu da bbb_ kambelovac dovodi nekakve Indonezane da glasaju za mene. Ja sam, blago receno, osto u šoku no on na moja uvjeravanja da ako to i je istina nemam veze ni pojma o tome, samo nastavio s prijetnjama, konkretno, da ce, citiram: sj**at HUS i sve nas pocevsi od Sucka. I naravno ja postena konjina koja mu je vjerovala povucem kandidaturu jer sam stvarno vjerovo kokachu i nisam htio ni riskirat ni 1 strani glas jer ja to smatram varanjem.
Kasnije se ispostavilo da bbb nije zvao ama bas nikoga neko je Kokachu neko sapnuo na uho da je na kongresnim izborima prije moje kandidature bbb_kambelovac pozvao cak 2 prijatelja iz indonezije da glasaju. Dakle, nikakvi indonezani ili bilo tko nebi dosao, ja bbbu koji se kune Bogom i svim svetim da nije nikoga zvao, vjerujem. I naravno pogadate, nikakvih dokaza o suprotnom nema, jos se spominjala i nekakva kupovina glasova no to su izmisljotine, poglatje i bbbovu i moju listu donacija i sve ce vam bit jasno. Na slican nacin su izmanipulirali i Sucka kojeg su javno linčovali i dobili izbore takdoer na sumnjiv nacin. Tako su supjeli unistit i Sucka i mene, prakticki ocrnit sav nas rad koji smo radili u JARu, sve je to ocrnjeno, zar sam ja zasluzio da meni split1700 govori da ja nemam blage veze o igri te da nisam nista radio u JARu ili da mi jedan Borkan koji bi bio 0 bez Robya govori da sam uvrjedeni maloljetnik i razne druge sheme?
Dragi moji, da nije bilo Sucka, cak i Zockya, AndyCroa, BBB_Kambelovca, moje malenkosti, i sve te ekipe u JARu, Hrvatska bi bila nedosanjani san, pametnom dosta. Tko god sumnja u moj osobni rad ima hvala Bogu 9 stranica clanaka iz JARa u mojim novinama pa moze sve
procitat.

SRBIJA - samo da vam spomenem par stvari oko toga. Naime, cijela akcija Dani Gnjeva je isplanirana otprilike mjesec dana prije dolaska Srbije. Sucko je saznao da srbi 99% ulaze u PEACE, ja sam to odma prenio Kokachu koji je kao iz topa odma iznio plan TOa i stiskanja retreat gumba. Kasnije se ispostavil oda su srbi pokusali bannat splita1700 i to je bio okidac za akciju. Ono sto vam zelim reci je da je plan osvajanja Srbije postojao jos davno.

E sad, da mi svima nam dragi civilizirani ljudi nebi rekli da samo pljujem, evo par cinjenica o Hrvatskoj situaciji u zadnje vrijeme:

Potpuni promasaj sa Srbijom - govorilo se da ce nam ekonomija procvjetat, da cemo imat RWove kad god pozelimo. Kao prvo, sve tvrtke iz Vojvodine niti sudjeluju na hrvatskom trzistu niti pridonose nasem BDPu koji je usput budi receno na razini Grckog (Grcka ima samo jednu regiju). Kao drugo, kroz ovo vrijeme koliko drzimo srbiju, pokrenuta su samo 2,3 RWa. Malo malo, zar ne? Na kraju vjezbamo sa amerikancima kako smo i mogli bez trosenja golda na Srbe i bez otvaranja rata s Madarskom jer ako nam saveznici zakazu samo za 10%, mozete se pozdravit sa Hrvatskom. Btw., jos uvjek cekam da split1700 podvuce crtu toga rata, kako mi je obecao.

Netransparentonost i socijalna nezainteresiranost Vlade - tko zna na sto se trosi novac poreznih obveznika? Nitko. Naime, na pitanje zasto se ne vodi troskovnik HNBa s objasnjenjima na sto se trosi, Roby je odgovorio da on za to nema vremena. Zara je toliko tesko otvorit Notepad i napisat: 20.4- 40 golda zdrugu, 1000 golda vojnim tvrtkama, itd. Eto, meni je trebalo punih 30 sekundi da to napisem, Roby je stvarno zaposlen, jadan on ako nemoze odvojit ni 30 seknudi za transparentnost. U njegovom zadnjem mandatu, Vladu smo dobili tek za tjedan dana, tim je šturo opisan, programi nikakvi dakle roby dobio uzbore na temelju svog imena tj branda. Sjednice Vlade se ne odrzavaju, clanci drzavnih institucija su slabi, ljudi neinformirani, informacije vezane uz vanjsku politku (posebno ATLANTIS) nepostojeći, pametnom dosta.

Urusavanje ekonomije - MM oscilira uz vrlo malo kontrole, naime, prije 3 tjedna je isprintano 40 000 HRK pod izlikom da ce doc novi val ljudi no od vala nista a nama ostaje samo kaos i slabljenje kune na MMu. Cijene padajau, vlasnici su u gubicima, ponuda je prevelika (hiperprodukcija), GDP nam je na razini 12. mjeseca kada smo tek poceli.
Ne sjecam se kad je izasao zadnji clanak MRSSa s analizom situacije s uputama ljudima, ne prati se kretanje BDPa, inflacije, Zavod za statistiku je mrtav, ljudi o gore navedenom pojma nemaju. U vrijeme krize s hranom nsita se nije poduzimalo, osobno sam izneso 5 scenarija kako to rijesit, rezultat = 0, opet sam ispo uvrjedeni maloljetnik. Glavno da se brine o pljuvanju HOSa, oporbu se uci lekcije kako dobit izbore varanjem a da ti nitko nemoze nista dokazat. Samo naprijed, onda se pitate zasto nam aktivno stanovnistvo odlazi, pogledajte stopu nezapolsnoesti, medu najvisima je u svijetu, najbolji moguci pokazatelj neaktivnih ljudi u zemlji. Opet, pametnom dosta.

Neefikasnost HVa - ljudi odlaze, imam informaciju o formiranju novog ''paravojnog'' pokreta. Glavno da se na mjesta ministra u kriznim vremenima stavljaju kumovi i poznanici. Glavno da HV pise clanke samo kao odgovor na HOSove inicijative jer dozivljavaju HOS kao neprijatelja. Abnormalne svote se trose na Zdrug, aktivnost vojnika je i vise ngo mala. Preustroj HVa je neminovan no dogoditi se nece dok je sadsasnja garnitura na vlasti, vjerujte mi.

E sad ce neki rec zasto pametnjakovicu ne izneses rjesenja. E pa necu i nezelim, iznio sam ih drugima, ljenoj i neefikasnoj Vladi necu, iz principa.
Eto clanak se oduzio, pisao bih vam jos svasta ali eto malo je tesko sabrat sve lapsuse i nelogicnosti.
Znajte da je moja savjest cista, razmislite malo ko vas i kako vodi, zelite li gledat istrosene i ogorcene ljude na vlasti koju ni pod koju cijenu ne zele napustiti.
Btw, moj zadnji politicki akt je sljedece: postavljanje uvjeta od strane oporbe, niejdan zakon u kongresu nece biti izglasan do se ne napise objasnjenje i razlozi preijedloga na forum, znaic nema vise donacija HNBu kako se komu prohtije. Ovaj prijedloga sam osobno iznio predsjednicima oporbenih stranaka i vec se sve pokrenulo, vise o tome na forumu.

Moja savjest je cista, moj rad mi nece nitko osporiti, pozdravljam vas sve uz apel da razmislite.
Cuvajte mi Hrvatsku, pozdrav.

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289

http://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]