eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljača 2009. - Hrvatska-ponovni pad na 7.mjesto

Go down

Veljača 2009. - Hrvatska-ponovni pad na 7.mjesto Empty Veljača 2009. - Hrvatska-ponovni pad na 7.mjesto

Postaj  Vladimir Andreev 13/5/2009, 13:04

Evo ako ste imali prilike vidjeti na naslovnici,eHrvatska je ponovno vraćena na 7. mjesto u državama u eRepubliku po broju stanovnika i možemo zahvaliti brojnim akcijama koje su postigle a i dalje postižu cilj poevćanja broja stanovnika eHrvatske.
Sad su ponovno Španjolci preuzeli mjesto.
Ali razlog tome je iseljenje Hrvata iz eHrvatske bilo zbog vojske i ratova ili boljeg posla u drugim državama tako da mislim da je ovo samo primarno.

AKCIJE SU NAS DOGURALE-MORAMO NASTAVITI S JOŠ VIŠIM MOTIVIMA!

Od tih akcija spominjem HUSovu "Drugi val" koja se u kratkom vremenu proširila po facebooku,forumima i sl a cilj je -naravno -poziv novim igračima.

Što se mene tiče,eto nabavih samo 14 ljudi za koje sam siguran i imam povjerenja da će ići dalje poput ostalih igrača koju vjeruju u nešto.

obrazek

(Slika s naslovnice koja zasad VIŠE NE VRIJEDI)


Zanimljivo je i da je danas 9.X.XXX. dan državnosti eHrvatske!

+
Više nismo 16. nego 15.!
obrazek

MOLIM VAS DA VOTATE (možete i subscribati-nisam media mogul Very Happy) KAKO BI OSTALI HRVATI VIDJELI OVO I DOBILI VEĆI POTICAJ ZA IGRU!

Vladimir Andreev

Broj postova : 194
Join date : 12.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.