Travanj 2009. - Kako se obraniti od TO?

Go down

Travanj 2009. - Kako se obraniti od TO? Empty Travanj 2009. - Kako se obraniti od TO?

Postaj  Vladimir Andreev on 13/5/2009, 13:11

Pozdrav svima!

Evo ukratko da kažem ono što ja mislim u vezi provjere kadnidata,a onda ću obrisati članak ako u nekoliko sati bude bilo manje od 40 glasova.

Daklem,sad se priča o najdražim nam svima Takeoverima.
Ja mislim da ako vas je strah da se lako provjere kanidati za predsjednika stranke ili države.
Kako?
Nekom od kandidata za kojeg sumnjate da nije domaći pošaljite poruku s nekim sadražem.I sad se pitate,što ako koristi google translator ili neko drugo smeće pa vam odgovori na poruku i vi mislite da je sve ok?
Ne,pošaljite mu poruku NE na standardnom hrvatskom jeziku već onom iz kojeg kraja potječete.
Znate svi da ako jedan stariji Zagorac i jedan stariji čovjek s Visa počnu razgovarati da se ne bi skužili 100 godina zbog svog govora s tog područja.Zakođer se pravi Englez,Londonac-da počne pričat s Amerom i govori mu svoje spike "luvly jubbly i ostalo(iz Mućki... Very Happy) ne bi se skopčali.

Stoga,moj prijedlog je da svim sumnjivim kandidatima pošaljete poruku na hrvatskom ali iz svog područja,npr. kajkavština,iekavica il' slično al' ne na štokavskom jer je najsličniji standardnom jeziku koji je na google translatoru.
Tako će te shebat onog kom ste poslali poruku,on vam neće znat pročitati to i neće vam poslati poruku nazad (logično jer google translator nema to) i znate onda kome možete vjerovati.

Ako vam se sviđa prijedlog,može vote a ako ne,rekao sam da ću onda izbrisati članak.

Grgo

P.S.Palo mi napamet,nemojte se Zagorci uvrijedit(i ja sam 1/8 zagorac Razz )

Pitali Zagorca ćemu se najslađe nasmijao u posljednje vrijeme. Ovaj se zamisli i poćne smijati. Pa govori čovječe: Sad sam se sjetil 'ti bokca, kad mi se zapalila štala pa su svi štakori iz moje štale zbežali u susjedovu.

Vladimir Andreev

Broj postova : 194

[Vrh] Go down

[Vrh]