Travanj 2009. - *Tražim suradnika,photoshop potreban*(By Grgo)

Go down

Travanj 2009. - *Tražim suradnika,photoshop potreban*(By Grgo) Empty Travanj 2009. - *Tražim suradnika,photoshop potreban*(By Grgo)

Postaj  Vladimir Andreev on 13/5/2009, 13:19

Dobar vam dan,

Tko se sve dosad prijavio?
-Kachaa
-Ustipak
-CroWarrior
-Franjo Zdelar
-Mitsuoka
-grtalica

IMAM DOSTA PONUĐENIH SURADNIKA,ZAKLJUČENO.

Kako već dosta vas zna da se u zadnje vrijeme u slobodno vrijeme tj. trošim vrijeme na uređivanje karata eHrvatske i njezinih susjeda,ne stignem jednostavno sve napraviti i ako posjećujete sajt (http://sites.google.com/site/ehrvatskakarta/Home) vidjeti ćete da neke novosti kasne.

Stoga sam odlučio objaviti da trebam jednog ili više pouzdanih ljudi koji će dobrovoljno sudjelovati u izradi i poboljšanju karta.

Uvjeti radnika:
-da ima Photoshop
-da barem nešto zna (ne mora biti sigmaker,photshoper ili sl.)
-da ima slobodnog vremena,ne previše,oko 20-30 min dnevno najviše
-da prati novosti koje se događaju u eRepubliku a tiču se mojeg rada i Vašeg budućeg (ako se javite naravno)
-**ne nužno da koristi google maps-to se ja malo zezam s tim

Što se dobiva?
-moje poštovanje
-biti će svugdje,gdje sam ja taknuo mišem,objavljeno vaše ime kao dio sudionika
-plaće nema jer nemam nikakvu firmu ili sl.,možda prodamo projekt nekom XD
-imati ćete dobar osjećaj tijekom dana jer ćete znati da radite neš ok

Da,zanima me to i imam dobar dio uvjeta OK,što s trenutnim slikama?
-ja vam pošaljem na PM sve linkove slika u .PSD formatu tako da ih možete otvoriti u Photoshopu
i uređivati layere,text itd.
-kada napravite svoj dio posla,pošaljete mi link gotove slike koju ćete objaviti na webu ili mi ih pošaljete mailom i ja ih stavim na stranicu i objavim da ste vi radili to

Koja je moja dužnost?
-pošto imam statistike eHrvatske,karte eB&H,eHrvatske,eSrbije,eBugarske,eSloven ije i vjerojatno eMađarske-ako vas se više javi svakome bih dodjelio jedan dio tako da se možete baviti samo s npr. eSlovenijom.

Ako ste zainteresirani,javite mi na PM.

Pozdrav,
Grgo

Vladimir Andreev

Broj postova : 194

[Vrh] Go down

[Vrh]