eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - Što nam je sve novo u igri? Grgo

Go down

Travanj 2009. - Što nam je sve novo u igri? Grgo Empty Travanj 2009. - Što nam je sve novo u igri? Grgo

Postaj  Vladimir Andreev 13/5/2009, 13:22

Dobra večer.

Kao što vas većina (ne)zna,danas u 5.am prema eRepublik vremenu nismo mogli na erepublik a to je zbog updatea.
A sad tko ne zna engleski ili mu se nije dalo čitati,ja vam ovdje dajem neke (ili sve) primjere koji su u novoj verziji.

Pa krenimo za početak sa "Datumom rođenja".Datum rođenja možete vidjeti kada odete na svoj profil pa pod "Bio".
obrazek

Sljedeći primjer je "extra storage" koji se pojavljuje u inventoryu a naravno tu je da bi se dalo pare.
obrazek

Nadalje,imamo i reklamu za "Get gold"...
obrazek

Naš "human resources" se preimenovao u "Job market" stoga nemojte očajavati u potrazi za posao.
obrazek

I za kraj tu je opcija "Share" ilitiga "djeli".
obrazek

Ne,to nije kraj,prevario sam vas..tu je i Plato koji se malo uredio Smile
obrazek

Nadalje,da kažem nešto a to je da se kandiram za kongres e Hrvatske i predstavnik sam HUSa.Ako uspijem ući,ostajem do kraja i radim najbolje po interesu eHrvatske i želim da se ne dogode one gluposti da neki glasaju u saboru za NO ili YES a što je krivo,već dugo promatram kongres i mislim da je vrijeme da se i ja okušam.

Za koji vole statistike igrača,kad ste takvi evo vam nekih,nisu boznakaj ali...:
-igram od dana 389 tj. od 13.12.2008.
-vlasnik sam novina Hrvatski Dunadan i bavim se u slobodno vrijeme kartografijom itd.
-pripadnik HUSa
-3.gb
-volim pizzu margaritu
-igram Ikariam svijet beta,nick Elendil
- oko mjesec dana eŽivota sam proveo u Rumunjskoj i povratkom iz Rumunjske sam "national rank 47"
-ovo nema smisla,tko mi vjeruje i misli da mogu nešto,tko ima vjere ima i boga-neka glasuje za mene

I sad,po savjetu bbb_kambelovca.
obrazek

P.P.S. Kaj je ovo?Smanjo mi se broj subscribersa za 11???

Vladimir Andreev

Broj postova : 194
Join date : 12.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.