Svibanj 2009. - Što preko ljeta?Imam riješenje...Grgo

Go down

Svibanj 2009. - Što preko ljeta?Imam riješenje...Grgo Empty Svibanj 2009. - Što preko ljeta?Imam riješenje...Grgo

Postaj  Vladimir Andreev on 13/5/2009, 13:27

Dobar vam dan,

Dugo sam o ovome razmišljao i vidio i na forumu rasprave tipa:
"Kako ću ja preživjeti ljeto kad odem na ljetovanje a nemam internet?Pa moj će citizen krepat!"
a i ne biste imali dovoljno hrane pa biste mogli past u napast za trošenjem novaca i kupnjom extra storagea.

Ja imam riješenje.
Prije nego što odete na ljetovanje možemo se dogovoriti o dostavi ručka na vaša vrata.
Kako i što sad opet s***š?
Jednostavno,ja imam USB za bežićni internet(od vipa) i mogu dok sam na selu(pišem vam ovaj članak sa sela),sa mora i od bilogdje mogu na net.
Tako ću si lijepo osigurati da svaki dan idem rati,trenirati i obavljat sve mogućnosti neprekidno do rujna(i povratka kući).
E sad Vi koji nemate to a ne želite dati prijatelji lozinku,vjerojatno vas je strah i vidite propast za lika?Nema problema,sve se možemo dogovoriti Wink

OK,kužim i kako da se to dogovorimo?
Vi mi pošaljete novce,kažete koliko dana i ja kupujem Q1 hranu i svaki dan doniram preko organizacije Hrvatski nagradni fond G_G_D.
Naravno,morate i meni platiti jer ja plaćam internet a bogami nije jeftin.

Stoga tako možete bez problema provest ljeto i ne treba vas bit strah da će vam krepat citizen.
Neka mi se javi 15 ljudi max. i ja ću ih objaviti ovjde.
Naravno,još ću napisati jednom članak da se podsjetimo.

A zašto pišeš mjesec dana prije praznika?
Pa zato da mi netko ne bi ukrao ideju a ako to učini reportam ga za krađu. XD

Eto,nadam se da vam se sviđa ideja.
Hvala na čitanju.
Vote&Subscribe
grgo

Vladimir Andreev

Broj postova : 194

[Vrh] Go down

[Vrh]