Ozujak 2009. - Osvrt Hrvatske Stranke Radnika na stanje u državi

Go down

Ozujak 2009. - Osvrt Hrvatske Stranke Radnika na stanje u državi Empty Ozujak 2009. - Osvrt Hrvatske Stranke Radnika na stanje u državi

Postaj  InChY on 13/5/2009, 15:35

Pozdrav eDrugarice i eDrugovi, u zadnjih par dana svjedoci smo velikih problema u lijepoj našoj eHrvatskoj. U ovom članku možete pročitat službeni stav Hrvatske Stranke Radnika o gorućim pitanjima politike, društva i ekonomije eHrvatske.

eSrbi objavili rat eHrvatima
Ili ipak ne. Činjenica je da smo sami sebi objavili rat i ne samo da smo cijeloj eSrbiji oduzeli pravo slobodnog odabira već se i cijeli državni vrh ponio kao da smo mi, građani eHrvatske, maloumni i kao da ne znamo kako je ovo sve dobro osmišljeni plan šačice pomahnitalih nacionalista i fašista kako bi uspostavili neku mješavinu nove eJugoslavije i eNDH. No oni se i dalje prave "Englezi" svojim izjavama kako je ovo "Veličanstvena akcija", akcija za napredak eHrvatske i štošta drugo. Zar nam je stvarno potreban napredak preko tuđe grbače i na štetu naših susjeda? Ako nećemo biti dobri sa našim susjedima s kim hoćemo?

Svi oni koji su u ovom kratkom razdoblju rekli bilo što protiv tih fašista i protiv ove "veličanstvene" operacije prozvani su "neinformiranima". No, pitanje je kako biti informiran kada vas glavni ljudi države, njihovi ministri i njihove "tajne službe" konstantno obasipaju lažnim informacijama? Ne znam jesu li oni nesposobni pa stalno dolaze do krivih informacija ili jednostavno lažu narodu? Pitanje koje slijedi je, možemo li u budućnosti vjerovati trenutno vladajućoj garnituri? Naravno da ne, vrijeme je za promjene. Ne oduzimamo im zasluge za dobra djela koja su učinili tijekom svojeg mandata, ali ova država ne može napredovati sve dok na vrhu imamo ljude koji gledaju samo za svoje džepove.

Nakon ovakvog poteza eHrvatskog vrha više nema neutralnih ljudi u našoj državi, ili su za ili protiv rata, a ista je situacija u svijetu i ovakvim postupkom priuštili smo si jednu veliku propagandu kao osvajački narod i srušili si ugled koji treba što prije povratiti.

Pomoc eBiH
Nedavno sam dobio poruku od ministra obrane eHrvatske kako se sigurno sprema neki takeover Bosne i Hercegovine. eHrvatska Stranka Radnika nema ništa protiv BiH-a, želimo im sve najbolje, ali zašto laprdat okolo i "spašavat" eBiH kad u svojem dvorištu imamo toliko problema i živimo u državi kojoj isto treba jedno "spašavanje". Negdje sam pročitao da se čak i razmatra neki takeover eBiH pod izlikom pomaganja, kao zaštitit ćemo ih ako ih pripojimo. Sve to ide u prilog onome što sam napisao nekoliko redaka iznad o stvaranju mješavine nove eJugoslavije i eNDH. Samo čekam trenutak kada će se krenuti osvajat eSlovenija (znam da neće biti tako skoro jer imamo s njima potpisan NAP, ali nikad ne reci nikad).

Kruha i igara
Naša prevelika dobroćudnost i pomaganje svim mogućim saveznicima dovela nas je do ruba gladi. Dok naši vojnici, naša velika radna snaga, ratuju okolo po Rumunjskoj, Norveškoj, itd., stanovnici države koja bi im trebala biti na prvom mjestu, gladuju. Kronični nedostatak radnika i svakodnevni priljev novih igrača u probleme su doveli ne samo državni vrh, koji usput rečeno nema pojma kako rješiti ovaj problem, nego i vlasnike firma, radnike i sve stanovnike eHrvatske. Isto tako ovaj problem prouzročava sve veće iseljavanje iz eHrvatske jer ljudi sa istom vještinom mogu u nekim drugim državama zarađivati i do duplo više nego u svojoj domovini.
Poanta priče: vratite vojnike u eHrvatsku, nadajte se da će to povući i ostatak populacije na povratak, i pokrenite food sektor.

Ovom prilikom pozivam sve ljude koji imaju ista razmišljanja kao i mi da nam se pridruže u promjeni naše eHrvatske na bolje. Imamo program, imamo ideje, imamo ljude - Hrvatska Stranka Radnika - prava stranka za Vas, prava stranka za eHrvatsku! Ljudi su snaga!

Vijeće Hrvatske Stranke Radnika
InChY
InChY

Broj postova : 469

[Vrh] Go down

[Vrh]