Svibanj 2009. - MORE I GOLE DOMOROTKINJE - SPECIJALNO IZDANJE MRSS-a

Go down

Svibanj 2009. - MORE I GOLE DOMOROTKINJE - SPECIJALNO IZDANJE MRSS-a Empty Svibanj 2009. - MORE I GOLE DOMOROTKINJE - SPECIJALNO IZDANJE MRSS-a

Postaj  InChY on 20/5/2009, 10:05

Dragi eHrvati i eHrvatice!

Danas, dana 546-og Novoga Svijeta vecina osoblja MRSS-a je otislo na nezasluzeni godisnji na Hawaii-e.

Svi se pitate zasto?!?
Odgovor je zato jer nismo nista radili vec 2 mandata pa smatramo da se trebamo malo odmoriti od nerada. Nema boljeg mjesta od ovog.

Ako se pitate od kuda nam novac za skupi let prvom klasom do Hawaii-a odgovor je jednostavan; Sve placa drzava i idemo na trosak poreznih obveznika. (Nemojte reci predsjedniku IVANU RADMANU)

MRSS ostaje u sigurnim rukama doministra Dmitra Zvonimira II kojeg smo nakon mukotrpnog uvjeravanja uspjeli nagovoriti da je bolje ostati u kongresu nego otici na nekakve Havaje. Svaka cast Dmitre. Vidi se tko je jedini vrijedan ovdje.

Pozdravljaju vas vas ministar i direktori MRSS-a

Ako nas zelite posjetiti tu su vam nasi linkovi i pozdravi od svakoga od nas:

Damjan Grozni
Nemojte nam slati mailove, smsove i PMove.
Iskljucujemo laptope i mobitele i idemo malo uzivati na suncu i koktelima i domorotkinjama.

Kachaa
Hvala poreznim obveznicima koji su se pobrinuli da se lijepo provedem na odmoru (zasluženom ili nezasluženom, sami prosudite), mislim da ce mi 5 domorodaca (ima mene dosta za sve) samo pomoci da se ufuram u daljnje skupljanje donacija...a nemojte se brinuti, ne vracam se ni ja praznih ruku doma, napunit cu inventory CK-a americkim Q5 giftovima!

Taeril
Poveli bismo I vas sa nama, ali vjerujemo da razumijete, da mora netko ostati I raditi, jer tko ce nam inace placati sve te lapdance-ove, a i curu za bukkaki treba platit.
Dragi nasi...samo rad, rad i rad vas može spasiti, inace cete zavrsiti kao i mi na nekom dalekom otocju, na vrelom suncu, nije ni nama lako...

JuniorSoprano
Ja otisao posjetiti nasu autothonu hrv dijasporu na Hawaiima, skupilo se nesto love, znate kak se to radi kad ste na nekom polozaju. Mozda ostanem tamo, ako mi se svidi.

Lijepi pozdravi sa jos ljepsih Hawaja
Vas MRSS sa cvijetnim vijencem oko vrata, koktelom u ruci i domorotkinjom u krilu,
Damjan Grozni
InChY
InChY

Broj postova : 469

[Vrh] Go down

[Vrh]