Svibanj 2009. - iNfo! broj 8-Korisni linkovi

Go down

Svibanj 2009. - iNfo! broj 8-Korisni linkovi Empty Svibanj 2009. - iNfo! broj 8-Korisni linkovi

Postaj  InChY on 25/5/2009, 19:55

Dobar dan vjerni čitatelji i oni koji će to tek postati,
Dosli smo do novog broja iNfo!-a, danas, na dan 549 novog svijeta baviti ćemo se novim temama.

Teme ovog broja:
1. Korisni linkovi
2. Ostale vijesti iz svijeta
3. Savjet dana

KORISNI LINKOVI

U zadnje vrijeme, ove novine, kao i ja i moja organizacija, brinu se i objavljuju programe i savjete za početnike. Pa, nemojmo uništiti niz, slijede korisni linkovi kojem bi svakom novom eHrvatu dobro došli:

eDomovina
~službeni site naše eDomovine, na njoj se nalazi hrvatski chat , forum i ostali sadržaj.

eGobba
~potpuno usavršena eRepublik karta sa mnoo opcija i funkcija. Osim karte ima i razne kalkulatore (za tvrtke i wellness).

eGoverment
~stranica sa mnogo statistika, pogodna za početnike i znalce.

ereptools
~strancia sa mngogo opcija, preko ereptoolsa mnogo je lakše, jednostavnije i brže doći do zanimljivih informacija.

eRepublik.ws
~stranica za praćenje tečaja valuta naspram goldu, osim toga ima razne korisne kalkulatore, lutriju (trenutno je offline), TBM (crno tržište) te još mnogo, mnogo opcija, istražite sami Smile

eRepublik plus
~skripta stvorena za eRepublik, na stranici (vidi gore) je sve objašnjeno, kako se skida, instalira i koje su njene prednosti). Veliki PLUS što je legalna, tako da je možete bez straha koristiti.

Hrvatski vojnik
~službene novine ministartsva obrane, korisni linkovi i preporuke gdje se boriti za dobrobit naše nacije i saveznika.

CCCP-GROUP
~korisna stranica, mnoštvo alata i kalkulatora.

Ministarstvo rada i socijalne skrbi RH
~vladin projekt, da ne duljim, sve je u potankostima objašnjeno na stranici.

NAPOMENA: Podložno je promijenama, vjerojatno ću često editirati sa novim linkovima, i onim linkovima koje sam zaboravio Smile

OSTALE VIJESTI IZ SVIJETA

ATLANTIS se, nakon iza gubitaka u ruskim, a i drugim regijama raspao, bivše članice ATLANITSa su izgubile većinu regija u Aziji, te je njihovo djelovanje trenutno ograničeno na Europu i Sjevernu Ameriku sa pokojim rijetkim saveznikom na drugim kontitentima.

Tri članova ZDRUGa su banani od Admina, navodno su varali te napredovali što se tiće vojničkog čina, time je ZDRUG nepovratno oslabljen.

Admini su najavili razvijenje citizenship moda, da ne duljim, imate sve na ovom linku: LINK

SAVJET DANA

Osnovajte i pokrenite vlasitite novine, postanite poznat u novinarskog svijetu eRepublika, osvajate prestižne novinarske nagrade te konačno postanite poznati Media Mogul!

To je sve za ovaj članak, nadam ste da ste zadovoljeni te očekujte ovakve članke i u budućnosti.
Vote & Subscribe ukoliko vam se sviđa, molim komentirajte ukoliko nešto želite nadodati.
Hvala i do pisanja.

Za sve pohvale, savjete i konstruktivne kritike moj sandučić je uvijek otvoren!
InChY
InChY

Broj postova : 469

[Vrh] Go down

[Vrh]