Sječanj 2009. - Pokrenimo Hrvatsku

Go down

Sječanj 2009. - Pokrenimo Hrvatsku Empty Sječanj 2009. - Pokrenimo Hrvatsku

Postaj  Vladimir Andreev on 26/5/2009, 16:25

Pozdrav svima. Najprije bih se htio predstavit. Moje "ingame" ime je Master_Blaster.
Ovo je moj prvi članak koji ću iskoristiti da Vam dragi naši eHrvati, objasnim o čemu
ću pisati u svojim eNovinama.

Kao što možete vidjeti iz mojeg profila, ovu igru ne igram dugo, ali sam posvetio puno
vremena sudjelovajući na forumima, čitajući tutorijale, savjetovajući se sa iskusnim
igračima te sam čak u nekoliko navrata kontaktirao kreatore igre s ciljem da saznam
što više o ovoj igri te da tako mogu pomoći svojim savjetima.

Uz pomoć savjeta nekolicine naših vrlo iskusnih eHrvata, te nakon što su podržali moju
ideju, zaključio sam da ću se u svojim novinama koncentrirati na to da pokušam pomoći
našim novim članovima eRepublik-a, točnije onima koji odaberu ovu svetu nam zemlju
Hrvatsku kao svoj dom u eRepublik-u, pomoći da ojačaju što brže, da shvate bit ove igre
te da ojačamo našu državu čim prije i uz što bolje rezultate. Ovo naravno uključuje i sve
one koji žele sudjelovati u ovoj akciji i koje zanima nešto više o eRepublik-u.
Dakle htio bih započeti svojevrsnu revoluciju naše države, da napravimo snažnu, stabilnu
i bogatu zemlju. kao što već mnogi znate, na raznim statističkim tablicama (broj građana,
nezaposlenost, broj tvrtki, dohodak, itd) naša eHrvatska ne stoji baš najbolje. Ali tu smo
da bi to promijenili. Ali da bi to postigli moramo biti složni te pomagati jedni drugima.

U ovom članku htio sam predstaviti cilj svojih novina, a već u sljedećem naslova "uspješan
početak" početi ću davati savjete i informacije što, kako i gdje napraviti da bi postali uspješan
građanin eHrvatske, a samim time i pomogli jačanju naše države.

Ito tako, spomenuti ću i neke naše članove koji svojim savjetima i velikodušnim donacijama
uvelike pomažu našim igračima, te gdje i kako da stupite i kontakt s njima ako Vam zatreba
pomoć.

Statistikama se neću previše baviti, osim što ću tu i tamo obavijestiti o napretku naše države
na svim poljima na kojima je to slučaj.

Vas cijenjene čitatelje bih samo zamolio da VOTE-ate ovaj članak kako bi ga što više ljudi vidjelo
jer će ubuduće naći mnogo korisnih informacija.

Subscribe ako vam se ovo čini kao dobra ideja ili kada se uvjerite da su novine zaista korisne.
Hvala Vam što ste odvojili vrijeme da pročitate ovaj članak. Do čitanje

Vladimir Andreev

Broj postova : 194

[Vrh] Go down

[Vrh]