Veljača 2009. - Hardworker BUG

Go down

Veljača 2009. - Hardworker BUG Empty Veljača 2009. - Hardworker BUG

Postaj  Vladimir Andreev on 26/5/2009, 16:36

Dobar Vam dan još jednom eHrvati.

Današnji članak se nažalost bavi BUG-ovima koji se sve češće pojavljuju u novom update-u našeg dragog eRepublika. Ovaj članak pišem jer trebam vašu pomoć.

Naime događa se sljedeće. prvi globalni BUG koji je bio prisutan, a kojeg ste svi ili bar velika većina primjetili je bio "eating BUG". Prije par dana pojavio se spomenuti bug, a rezultat je bio izostanak automatskog konzumiranja hrane od Vašeg eGrađana. Posljedica je bila konstantan pad wellnessa svaki dan, tako da se nakon odrađenog posla i treninga, ovisno u kakvoj tvrtki radite mogao vidjeti pad od 2-6 wellness bodova. Mnogi su pisali administratorima, uključujući mene i zahtjevali smo popravak tog problema čim prije i vraćanje izgubljenog wellnessa.
Odgovor je uslijedio brzo. (prevedeno sa engleskog na Hrvatski) "Bug je otklonjen, wellness je podignut svakom građaninu za određeni broj bodova, a hrana koju niste konzumirali i dalje ostaje u vašem inventory-u kao znak isprike. Hvala Vam što ste nam ukazali na problem"
Ja te bonus wellness bodove nisam vidio ali nema veze, nije strašno. I tako je problem bio riješen i svaka čast developer-ima na brzoj reakciji.

Ali, sada se pojavio novi BUG. najprije sam mislio da sam ja negdje pogriješio, ali sam se sjetio da sam vidio par ljudi da su spomenuli ovaj problem pa sam odlučio napisat članak sa uputstvima koje sam dobio od Administratora. Ovako, da najprije objasnim o čemu se radi. Jučer sam u tvrtki odradio posao, kao svaki drugi dan. Nakon toga pisala je poruka da sam odradio 27 dana te da imam još 3 dana do hardworker medalje. Danas sam opet odradio posao i sada je pisalo da sam odradio jedan dan zaredom te da imam još 29 dana do hardworker medalje???? Meni nije problem ta medalja, ne treba mi, ali mi trebaju tih 5 golda jer namjeravam otvoriti tvrtku preko Organizacije sa jednim kolegom i treba mi svaki novčić da mogu isplaćivati radnike, kupiti sirovine itd. Igram tek mjesec dana tako da nemam baš velike novce na account-u

E sad, pisao sam Administratorima o ovom problemu i dobio odgovor da se problem razrađuje i da mole ljude koji su imali isti problem da im se jave kako bi se vidjelo da li je to stvarno BUG ili greška nekolicine. Kažu da sada provjeravaju cijeli "history list" te pokušavaju vidjeti da li je to stvarno problem te da će u slučaju BUG-a svatko tko je zakinut dobiti zasluženih 5 golda.
naravno, nemojte svi pisat da niste dobili zaslužene gold-e jer oni to provjeravaju pa ako ste ih pokušali prevarit, jedino što možete dobiti je opomena ili BAN account-a.

Ovaj članak pišem ne da se jadam svekolikom pučanstvu nego zato jer sam vidio da neki ljudi imaju isti problem, pa zbog ovoga što su mi administratori napisali apeliram na te ljude da im pošalju poruku, sa ovog linka http://www.erepublik.com/en/contact/none/none , kao temu odaberu "Report a Bug" te napišu koliko su radili prije nego su im svi ti radni dani "izbrisani". Molim Vas kontaktirajte ih čim prije kako bi se problem riješio.

Vote-ajte ovaj članak da ga vidi što više ljudi.

Hvala i do čitanja

Vladimir Andreev

Broj postova : 194

[Vrh] Go down

[Vrh]