eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljača 2009. - Hrvatska Kompanija u Koreji traži radnike

Go down

Veljača 2009. - Hrvatska Kompanija u Koreji traži radnike Empty Veljača 2009. - Hrvatska Kompanija u Koreji traži radnike

Postaj  Vladimir Andreev 26/5/2009, 16:40

Dobar Vam dan eHrvati.

Dobio sam 4-5 PM-ova o ljudi koji me pitaju zašto više ne pišem članke u svojim novinama.
Naime, objavio sam članak u kojem sam napisao da će moje novine postati tjednik zbog obaveza koje imam u eR-u i RL-u pa u međuvremenu tražim neke zanimljive teme jer ne želim da i moje novine postanu SPAM novine.

Evo danas sam Vam se odlučio obratiti sa jednom viješću koja je vezana za Hrvatske tvrtke izvan Hrvatske.

Kao što već svi znate, eHrvati drže mnoge uspješne tvrtke diljem svijeta. Na taj potez sam se i ja odlučio. Otvorio sam Food kompaniju u Južnoj Koreji. Na to sam se odlučio nakon što sam vidio da tamo uopće nije bio q1 Food-a. I dan danas još uvijek nemam konkurencije u toj kategoriji.

Kada sam počeo, uočio sam veliki problem, a taj je, pronalazak radne snage. Ali tada sam se sjetio da bih mogao pitati neke ljude iz eHrvatske da li su željni pomoći.
I tako poslao sam nekoliko PM-ova i nekolicina ljudi se odazvala i došla raditi u moju tvrtku. Neke sam poslao u rat da malo dignu wellness pa će se vratiti u tvrtku.

Na početku je krenulo jako loše, nije bilo radnika, prodaja je bila loša te sam odlučio prodati tvrtku. Nakon samo 3-4 dana počeo sam ostvarivati profit, a svakim danom ide sve bolje i bolje pa sam od prodaje odustao jer sam vidio da tvrtka ima budućnost,

Moram i spomenuti čovjeka koji mi je ovo omogućio, to je rocker_ma koji mi je nesebično pružio početni kapital. Njemu sam jako zahvalan i nadam se da ću uskoro moći vratiti posuđeni novac.

A sada da se vratim na temu. Kroz ovaj članak sam htio pozvati radnike da dođu raditi u moju tvrtku. Do sada su svi bili zadovoljni, tko god je došao. neki su morali u rat, neki u svoje kompanije ali nitko nije otišao jer je bio nezadovoljan. Ja sam s druge strane sretan jer sam stvorio dobar odnos sa radnicima pa si obostrano pomažemo, dogovaramo itd.

Čak su mi Koreanci napisali zahvalu u jednom njihovom članku što sam im pružio toliko potrebnu hranu, ali kako im ekonomija ne cvjeta, nisu bili u mogućnosti doći i raditi za stranu tvrtku zbog odluke koju je iz samo njemu poznatog razloga donio njihov predsjednik.

Zato se sada obraćam Vama dragi eHrvati. Nudim poslove za Manufactoring skill, od 2 pa nagore. Plaće su vrlo dobre, uz održavanje wellnessa, kupnju hrane i sličnih potreba, ostati će Vam pristojna svota za "kasicu prasicu" svaki dan.

Tražim 4-6 radnika</strong>, <strong>glavni uvijet je da Vam wellness bude bar iznad 70, a za ostalo ćemo se dogovoriti. Dajem tjedne bonuse marljivim radnicima, giftove kada je potrebno, a sada ono što Vas vjerovatno sve muči. Kupnja karte za put.

Ovako, nažalost kako je ovo nova tvrtka i dosta je novca otišlo na materijal i plaće i gift-ove trenutno nisam u mogućnosti kupiti svim zainteresiranima karte za Koreju. Već sam ih nekoliko podijelio, za dolazak, za odlazak u rat i sl te sam nešto potrošio na giftove zbog čega nisam u mogućnosti svima kupiti povratne karte.

Ali, u slučaju da se s tvrtkom nešto dogodi, nedaj Bože propadne ili ako naša sveta eHrvatska bude trebala pomoć ili ako netko ima drugih obaveza u eHR ja ću svima kupiti karte za povratak u eHrvatsku. Jedini je uvijet da odradite barem 5 dana prije nego se odlučite na odlazak, ali vjerujem da do toga neće doći osim ako naša zemlja zatreba pomoć ili zbog nekih osobnih obaveza.

Jamčim Vam da ćete biti zadovoljni poslom, da ćemo imati dobar i uspješan odnos te da ćemo svi profitirati.

Znam da će neki ovo osuditi kao pokušaj izvlačenje radne snage iz eHrvatske ali kao što sam napisao, u slučaju potrebe svi će biti vraćeni, nitko neće biti prisiljen na ništa. zato se nadam dobrom odazivu.

Ako ste zainteresirani i ispunjavate gore navedeni uvijet od barem 70 wellness bodova, pošaljite PM meni ili na organizaciju The Umbrella Corporation.

Hvala na čitanju i na podršci koju pružate ovim novinama.

Do čitanja,

Vladimir Andreev

Broj postova : 194
Join date : 12.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.