Siječanj 2009 . - Problem pada eHrvata!

Go down

Siječanj 2009 . - Problem pada eHrvata! Empty Siječanj 2009 . - Problem pada eHrvata!

Postaj  Vladimir Andreev on 26/5/2009, 17:03

Dragi narode,
ovo je danas jedan od većih problema!

U zadnjih par dana smo svjedoci da stanovništvo eHrvatske dramatično pada! Prije par dana smo dosegnuli vrhunac od 3000 estanovnika, a sada imamo oko 2200 estanovnika (oko 3.5% eSvijeta)! To je tragičan i velik pad! U svijetu smo bili poznati upravo po velikom porastu, a sada ćemo biti poznati po velikom padu!
Ako planirate napustiti igru, promislite još jednom! Znam da ima dosta razloga zašto napustiti igru, ali kada malo bolje razmislite, ima više razloga zašto ostati u igri! Ako imate ozbiljnih problema, raspitajte se za pomoć! Siguran sam da će vam igrači većih levela rado pomoći. Ni Rim nije izgrađen u jedan dan!
Ako planirate ostati u igri, tj. ako vam je igra zanimljiva, raspričajte se o njoj, šaljite prijateljima mailove, spominjite dobre strane igre, pišite na blogovima o igri i sl. Napravite sve u vašoj moći da što više ljudi privučete! Vrijedi bar pokušat - ništa ne gubite, a opet možete dobiti još jednoga bliskog suigrača! Što nas je više, to smo jači!

Eto, toliko od mene!
Hvala još jednom na pozornosti,
Vaš PPP!

Vladimir Andreev

Broj postova : 194

[Vrh] Go down

[Vrh]