Siječanj 2009. - Blog eHrvata i Različita mišljenja različitih ljudi...

Go down

Siječanj 2009. - Blog eHrvata i Različita mišljenja različitih ljudi... Empty Siječanj 2009. - Blog eHrvata i Različita mišljenja različitih ljudi...

Postaj  Vladimir Andreev on 26/5/2009, 17:07

Dragi narode,
evo vam danas donosim dva članka u jednom kako ne bi zauzimao previše mjesta...
Članci: "Različita mišljenja različitih ljudi" i "Blog eHrvata"

>Razlicita misljenja razlicitih ljudi
Moj prvi članak se dotiče (neke verzije) intervjua sa tri osobe! Pitao sam Roby Petrica, eroneta i Radijatora neka pitanja vezana općenito za eRepublik! Radi zaštite privatnosti neću pisati tko je što izjavio.... Važni su odgovori!

Koja je glavna mana ove igre?

"Po meni glavna mana je da nije baš realna kao RL"
"Osnovni problem u ovoj igri je veliko nerazumijevanje socijalne komponente ove igre od strane samih kreatora ove igre. Imaju i premali team koji bi se nosio s idejama i zahtjevima koje preko 60000 igrača imaju"
"Kad padne erepublik, to me uzasno nervira, ostalo je ok"
- očito je da bi igra bila realnija, razumljivija i da ne bi padao server kad bi kreatori imali veći team! Više bi stvari bilo pod nadzorom i lakše bi igra tekla...

Komentar o spamu...

"Spam bi trebalo istrijebit... volia bi nekako to zaustavit i nastojat ću"
"Ma spam me nervira... ignoriram takve novine"
"Spam je loša stvar i oduvijek se u eRepubliku bori protiv toga"
-možemo zaključiti da bi spam bilo bolje ne pisati bar iz tri razloga: neke to nervira, spameri dobijaju manje glasova, a izguruju kvalitetne članke za koje se netko potrudio...

Izbori... je li previše ili premalo što su jednom mjesečno?

"Mjesec dana je vrlo kvalitetno vrijeme i mnogo toga se da napraviti... kad jedan predsjednik dođe na vlast, treba dva mandata u svakom slucaju da zakljuci stvari. Losa stvar je kad se Predsjednik promijeni nakon samo mjesec dana"
"Mislim da je baš uredu svakih mjesec dana jer onda ljudi imaju taman vrimena da procijene"
"ok je to... tako je najpravednije"
-znači, kreatori su dobro odabrali mjesec dana. Možda bi bilo bolje da se za predsjednika može kandidirati jednom za dva mjeseca, ali neću ulaziti u dublje analize...

Pad eHrvata... Zašto? Kako zaustaviti (ili bar ublažiti)?

"Ocekivana stvar. Dobili smo mnogo ljudi koji su došli privuceni promocijom i vidjeli da im je pretesko ili nezanimljivo. Vaznije je da nas oko 1000 bude aktivno... krivim admine, a krivit ću ih ako i dalje nastave odgadjati osnovne funkcije ove igre"
"Jednostavno nismo se dovoljno potrudili da im uljepsamo igru... ocekujem prestanak pada eHrvata... treba pomoći novim korisnicima..."
"Uvea bi razne funkcije u igri kako bi pojedinci mogli sudjelovat i time bi im dao poticaj za igrat"

S kojom zemljom za sad imamo loše odnose (mogući rat)?

"Mi za sada imamo stabilne odnose sa svim zemljama... Ako bi očekivao rat najvjerojatnije bi to bila Rumunjska"
"Imamo u najmanju ruku korektne odnose sa svim drzavama oko nas..."
"Trenutno smo sa svima u dobrim odnosima, a nadam se da eHrvatska nece jos dugo ratovat"
-bar u igri imamo dobre odnose sa susjedima Smile

Eto, nadam se da su vam pitanja bila zanimljiva, a odgovori još zanimljiviji!

>Blog eHrvata

Danas sam se sjetio jedne dobre ideje koju je cijela ekipa na chatu eHrvatske potvrdila!
Kako bi se što više ljudi priključilo u igru, treba nam promocija igre! A to i mi (eHrvati) možemo napraviti... bar preko bloga. Zato smo se Hrvat i pol i ja dogovorili otvoriti poseban blog na kojem bi pisale opće informacije u vezi igre.... Tu se kasnije i priključio Burekcina.
Cilj je napraviti što veću promociju (što više zanimljivih informacija, slika, pomoći i sl.) kako bi se ponovno vratili među prvih pet zemalja po broju stanovnika (a samim time bi i dobili veću vojsku i još puno toga)
BLOG MOŽE UREĐIVATI SVATKO, ALI SE TREBA JAVITI MENI, HRVATU I POL ILI BUREKCINI U VEZI PODATAKA
Nadam se da ćete nam pomoći da što bolje promoviramo našu omiljenu igru, eRepublik!
Evo link bloga (na kojem trenutno ne možete puno naći):
http://ehrvat.blog.hr/
Uređivanjem bloga također i pomažete drugim igračima koji imaju problema oko nekih stvari vezanih za eRepublik....

Eto... to bi bilo sve....
Vote i subscribe!
Hvala još jednom na pozornosti,
VAŠ PETAR PETROV PETROVSKI

Vladimir Andreev

Broj postova : 194

[Vrh] Go down

[Vrh]