Siječanj 2009. - IMAMO NOVE PRVAKE!!!

Go down

Siječanj 2009. - IMAMO NOVE PRVAKE!!! Empty Siječanj 2009. - IMAMO NOVE PRVAKE!!!

Postaj  Vladimir Andreev on 26/5/2009, 17:13

Dragi narode,
donosim vam dvije novosti!

eRepublik turnir je gotov!

Evo, imamo i službene pobjednike eRep-turnira!
Prije nego što objavim listu igrača koji su dobili nagrade, htio bi reći par stvari...
Kao prvo, zahvaljujem se Dorian Derezic-u zbog velike donacije od čak 15 HRK, ali i svim drugim igračima koji su donirali više nego što je trebalo.
Kao drugo, zahvaljujem se svim igračima (čak 40 njih je pristupilo) na odgovaranju, doniranju i sponzoriranju eRep-turnira! Zbog vas je ova igra zanimljivija...
Kao treće, dobio sam par poruka od nekih igrača da su im pitanja prejednostavna! Pa i je svrha da bude što više jednostavnih pitanja! Samo da znate, nekih pola igrača je točno odgovorilo na sva pitanja... Samo pola...
Kao četvrto, primjetio sam da su me neki igrači išli prevariti, pa su stvorili i/ili odgovarali sa nekoliko multija... To je bio i slučaj sa prošlim turnirom! To sam pretpostavio po sljedećem: odgovori su došli u nekoliko sekunda razmaka, bile su iste greške pri odgovaranju i neki su bili premali level da bi uopće znali išta o eRepu (za vrijeme odgovaranja bili su neki prvi, drugi ili treći level)... Neću sada govoriti koji su to igrači bili, ali ih neću ni nagraditi...
Kao peto, igrači su donirali 39.54 HRK, a ja na to nadodajem još 100%... i da zaokružim, nagradni fond iznosi 80 HRK!
1. mjesto: Mad Croat - 50% = 40 HRK
2. mjesto: Dorian Derezic - 30% = 24 HRK
3. mjesto: Djuka - 20% = 16 HRK
Također, q1 giftove dobijaju: Krecha, perkonja, The_Fico, eronet i ptica_selica
Skoro sam bankrotirao danas, ali sam srećom dobio strength lvl 5 i samim tim 5 golda!!!
Molio bih igrače da mi šalju neka jednostavna pitanja (sa odgovorom) vezana za eRepublik... Pitanja mogu biti na sve sisteme (više opcija (a), b), c)...), popunjavanje i sl.)
Eto čestitke pobjednicima...

eHrvatska je prvak svijeta!

Ako duže igrate ovu igru, onda znate da se broj eHrvata sa skoro 3000 spustio na skoro 2100!
Ako niste pogledali statistiku, ja vam sada donosim izviješće da eHrvatska trenutno ima oko 2700 estanovnika! Napominjem da je i dosta veliki broj eHrvata trenutno napustio eHrvatsku u potrazi za ratom... Ali to nije sve... na današnji dan, 12.02.2009., dobili smo oko 90 novih eHrvata!
To je za eKnjigu rekorda!
Iskreno rečeno, meni je drago zbog toga... Najvjerojatnije je dosta ljudi vidjelo reklamu za igru na net.hr-u!
Pošto sada imamo velik broj novaka, a i vjerujem da je svima u interesu da promoviraju eRepublik, pozivam još jednom SVE igrače sa bar nekim iskustvom da pomognu u stvaranju "bloga eHrvata"
http://www.ehrvat.blog.hr/
Funkcija bloga je promoviranje eRepublika (za ljude koji još ne igraju), a i upoznavanje novaka sa eRepom... Pomoći možete pisanjem stvari na blogu (zanimljive stvari koje su namijenjene za ljude koji se još nisu upoznali) ili predlaganjem tema o kojima bi se trebalo pisati...

To bi bilo sve...
Vote i subscribe kako bi svi mogli vidjeti!
Hvala na pozornosti,
Vaš PPP!

Vladimir Andreev

Broj postova : 194

[Vrh] Go down

[Vrh]