Siječanj 2009. - Samo za HSR-ovce i one koji to žele postati!!!

Go down

Siječanj 2009. - Samo za HSR-ovce i one koji to žele postati!!! Empty Siječanj 2009. - Samo za HSR-ovce i one koji to žele postati!!!

Postaj  Vladimir Andreev on 26/5/2009, 17:14

HSR-ovci...
Nadam se da svi već znate da sam od preksutra vaš novi predsjednik, pa stoga od preksutra Narodne Novine postaju i službene novine HSR-a (to ne znači da ja i dalje neću vama donositi teme ne vezane za HSR)... Stoga svi stavite subscribe na ove novine kako bi mogli pratiti nove vijesti (pozive, izvješća, radove, programe i sl.)...

Zahvaljujem se dosadasnjem predsjedniku i drugu Couvertu na dobro obavljenom poslu...
Kako se dosta ljudi priključilo u igru, nadam se brzom povećanju članova HSR-a...
Također bih vas svih molio da budete što više aktivni kako bi ste lakše mogli pratiti radove svih stranaka (a pogotovo HSR-a), a samim tim više i promovirate svoju stranku - čitajte novine, pišite komentare, čitajte forum, pišite svoje novine, sudjelujte na sastancima, razgovarajte na chatu i sl.
Pročitajte na forumu statut i kodeks stranke i prijavite se kao član (ako već niste)
Ako ste željni veće pozicije u stranci, kontaktirajte me putem pm-a. U pm-u mi napišite sve podatke... koliko ste aktivni, koliko se zalažete (pišete li novine, komentare, postove... čitate li novine, forume i sl.), u kojoj ste zemlji / regiji, koje vam je područje erepa najinteresantnije i sl.
Potpredsjednik-on vrši zamjenu dužnosti predsjednika.Njegova je dužnost izdavanje prijedloga predsjedniku i vođenje financija stranke.Također zamjenjuje trenutnog predsjednika ako je ovlašten od njegove strane.
Sekretar-ima dužnost obavještavanja radnji HSR-a.On ima novine u kojima će objavljivati njezine stavove i stajališta.Također sekretar je dužan jednom tjedno organizirati sastanak(prema dogovoru).
Savjetnik-ima dužnost edukacije svih članova HSR-a.Također ima funkciju usmjeravanja tih članova u aplikacije igre.Savjetnička uloga je i promiđžba stranke
Svaki od ovih funkcionera čini Vijeće HSR-a.Svaki od njih može davati prijedloge i svoja mišljenja predsjedniku.
(više o tome možete pročitati na forumu)
Također vas i podsiječam na mobilni accaunt "Hrvatska Partija"... Tu možete ostavljati svoje donacije za stranku!
Službeni chat HSR-a: http://xat.com/hrvatskapartija ... na tom chatu možete raspravljati, zezati se i sl.
Ja sam stvorio novi chat posebno za sastanke (na chatu imate i muzički ugođaj Smile)... Na sastancima mogu sudjelovati svi članovi HSR-a! Sastanci će se održavati jednom tjedno... za link mi se obratite putem pm-a jer su neki ljudi nepozvani upadali na prijašnje sastanke...
Vrijeme sastanaka se neće objavljivati javno! Na sastancima obavezno moraju sudjelovati predsjednik, potpredsjenik, sekretar i savjetnik (sastanak se dogovara nekoliko dana prije, a vrijeme mora odgovarati svoj četvorici)... Ostali članovi HSR-a će biti obaviješteni na vrijeme (oni mogu gledati raspravu i eventualno na kraju postaviti pitanje ako im nije jasno (da im je bliži rad stranke), a ne trebaju biti prisutni na svim sastancima...)

Ukratko o meni...
Živim u Splitu. Ime mi je (vjerovali ili ne) Petar. Živim u "prosiječnoj" hrvatskoj obitelji. Obožavam strateške igre i volim pričat viceve... Najdraži filmovi su mi akcijski i znanstveno-fantastični.
Antifašist sam i protivim se svakoj vrsti diskriminacije! Zlatno pravilo je: "ljubi bliznjega svoga kao sebe"... toga bi se trebali pridržavati svi narodi svijeta! Protivim se svakoj vrsti kriminala i ne volim se svađat! Rađe bih živio sa čovijekom nego ga ubio (ma kakav god on bio)... Strogo se protivim dosadašnjoj vlasti Georga Busha i općenito njegovom stavu - smatram da je na dan 11.09.2001. počinjen jedan od najvećih zločina i za to krivim tadašnju korumpiranu vlast! Smatram da je Obama dobar predsjednik i sviđaju mi se (neki) njegovi stavovi... Po meni, a i po ostalim stručnjacima svijeta, najbolje zemlje danas su skandinavske zemlje! One su dokaz da se ne riješava sve putem rata i da se može osigurati normalan život za svih i da ljudi mogu imati kvalitetniji život kada je ljevica na vlasti!
Po meni, svaka se demokracija temelji na ratu (a to je i istina kada malo bolje razmotrite)... SAD su od početka postojanja u ratu (kad ga i nema, Ameri ga izmisle)... VB, Francuska, Španjolska i Portugal svoje postojanje temelje na sirovinama iz kolonija (koje su opljačkali 99%) i također na raznim ratovima... Njemačka i Italija su dosta godina također bile rascjepkane zemlje i cijelo vrijeme u ratu... Sada Europa (konkretno zapad) treba rat, jer im sustavi propadaju... Većina je već pala u recesiju, a i mi ćemo ubrzo (jer službeno još nismo)... Svijetu treba čudo!

Eto, toliko od mene
HSR-ovci, hvala na pozornosti,
Vote i subscribe
Vaš PPP!

Vladimir Andreev

Broj postova : 194

[Vrh] Go down

[Vrh]