Veljača 2009. - *****Zdrava i slobodna eBosna i Hercegovina*****

Go down

Veljača 2009. - *****Zdrava i slobodna eBosna i Hercegovina***** Empty Veljača 2009. - *****Zdrava i slobodna eBosna i Hercegovina*****

Postaj  Vladimir Andreev on 26/5/2009, 17:44

Pozdravljam sve građane eBosne i Hercegovina i čestitam im na uspjehu i prvoj vladi koja je većinskog BiH stanovništva i ljudi kojima je stalo do razvoja eBiH.

Želim vam svu sreću u razvoju, a od eHrvatske imate svu potporu u unutarnjoj politici, vanjskoj politici i pomoć oko organizacije države. Ne zaboravite da se na nas uvijek možete osloniti, a vjerujem i da će tako ostati i ako se vlast u eHrvatskoj promjeni.

Evo, za početak samo da vam kažem da vam povećanje minimalne plaće NIKAD neće biti potrebno i sve vodeće države eSvijeta imaju minimum wage na 1 njihove valute i prema tome sve ostalo prilagođavaju.

Što se tiće poreza, sve poreze na uvoz proizvoda povećajte na 99%, a što se sirovina tiće za grain koji imate high povećajte na 99%, ostale smanjite na 1% da dovućete jeftine sirovine iz vana.

Nemojte se svađati tko će koji zakon predložiti, u startu ima i previše zakona koje treba izglasati, tako da se ne brinete, svi ćete na red doći i NIKAKO nemojte napuštati kongresno mjesto. Regiju unutar eBiH možete mjenjati u svakom trenutku.

Uzmite si za uzor eHrvatsku i nećete pogriješiti, čak štoviše, mi vam uvijek možemo pomoći da ne ponovite naše pogreške.

Čim se stabilizirate, za nekih 2-3 tjedna, pokrenite još jednu akciju oglašavanja ove igre kako bi dobili još nekih 1000 ljudi i tako dodatno pokrenuli vašu ekonomiju i gospodarstvo.

Eto, da ne pametujem previše, kolega eronet je jako dobra osoba, fali mu malo iskustva, no čovjek brzo uči i to će sve doći na svoje. Jako ga cijenim i ne sumnjam da ćete u njemu imati dobrog vođu.

Sve što zanima bilo koga, kontaktirajte mene bez problema preko PMa i rado ću pomoći, od vlasti do najmanjih ljudi: od zanimljivosti, povjesti erepublika, pitanja u vezi ekonomije, gospodarstva, vođenja firme itd, itd...

Toliko od mene i sretno u narednim danima.

Vladimir Andreev

Broj postova : 194

[Vrh] Go down

[Vrh]