Travanj 2009. - Zahvala

Go down

Travanj 2009. - Zahvala Empty Travanj 2009. - Zahvala

Postaj  Vladimir Andreev on 26/5/2009, 17:46

Prvo da se zahvalim svima na podršci i da kažem da sam account uspješno vratio. Ovakvoj podršci se stvarno nisam nadao.

Ovaj članak je dobio ovakav, radni naslov, jer pravi nebi stao.

Za one koji nisu znali što se događa, hackiran mi je account tokom današnjeg dana. Kako i tko ne znam točno, ali saznat ću tokom ovih dana, što od admina, što od ljudi koje sam zadužio za to.

Sve je počelo SMSom od strane JuniorSoprana gdje je pisalo doslovno ovo:

"Jesi ti predlozil ovaj sad zakon ili ti je netko hackal acc??"

Ostao sam u šoku jer sam taman trebao raditi do 16:00, a poruka je bila u 15:51 dostavljena. Rekao sam sebi, idem sad lagano do SC-a, nakon što me je šef pustio u 15:00, pa ću pojest nešto i lagano na net pa možda i članak napisati ili tako nešto, ali dočekala me ta SMS poruka i sasjeklo me. Odgovorio sam: "OMG."
.
Za 10ak minuta doletio sam na net i ne mogu na svoj account. Šok i nevjerica, odem na organizaciju i tamo je, na sreću sve ok, a tamo su mi svi novci, firme, itd...sreća pa je sve tamo bilo, osim 220 HRK koje ništa ne znače toj osobi koja mi je provalila, jedan Q3 weapon, par Q2 i Q1 weapona i par Q2 fooda. Ništa posebno, njega je očito zanimala lova iz naše države, i ja sam imao jedan zakon koji mu je trebao.

Vidim da je poslano svim kongresmenima da glasaju Yes za zakon koji sam "ja" predložio u trenutku dok nisam imao pristup accountu.

Zapamtite, NIKAD, ali NIKAD nisam slao poruke za zakone koje predlažem ili nešto slično. Za to jednostavno nema potrebe, sve imate na našem forumu u uredu kongresa i samo treba pročitati, vidjeti kako glasati i, što je najbitnije od svega, PROČITATI ZAKON.

Ono što me najviše razočarava je to izglasavanje zakona. Pa zar su svi kongresnici ovce osim nas 5-6? Šta tko radi uopće u kongresu? Pa kad vidiš donaciju, pogledaj organizaciju kako izgleda, šta piše, ima li novca, što HNB ima ili nešto slično. To se pitanje mora postaviti, jer radi 5 golda da netko sjedi u kongresu je stvarno žalosno i da radi toga država propadne je i više nego začuđujuće.

Mislim, ljudi, tko ima takav ugled da se samo pogleda moj nick i kaže: oh, pa to je rocker, onda mora da je dobar zakon. - i glasa "Yes".

Ovo je bila prava vježba, koju sam osjetio na svojoj koži i nikom je ne želim da mu se dogodi. Sve je dobro prošlo, reakcija ljudi je bila pravovremena i jako dobra, na što sam jako ponosan.

Već sam dobio masu PMova, na HTu, FSu i ovdje na account i organizaciju, podršku masu ljudi koje znam sa tih igrica i isto igraju. Odakle znaju, ne znam ni ja, ali mi je jako drago da me se još sjećaju i da su još na mojoj strani. To čovjeku pomogne u teškim trenucima.

Sad da kažem još nešto u vezi svog budućeg erepublik angažmana. Nakon ovog mandata sam ionako mislio otići iz politike na nekih 2-3 mjeseca i otići u vojsku, malo putovati, ratovati više, trošiti zarađeni gold, upoznavati nove ljude, odnosno ono što sam radio prije dolaska eHrvatske.

Sad je to i konačno. Naime, nakon ovako nečeg, jednostavno ni sam ne vjerujem sebi, a kamoli da mi vjeruje neki predsjednički kandidat ili nešto slično. Ciljam na HGK i preko 1000 golda vrijednosti koja tamo stoji i za koju sam se ja brinuo otprilike 2 mjeseca, plus još svi HRK koji su tamo stajali kako bi iz HNBa bili poslani od strane predsjednika. Znači, svoje političko djelovanje stavljam u mirovanje, odnosno, mogu voditi nešto što ima 100-200 HRK maksimum na računu, više ne. U budućnosti se javite Robyju, ili osobi koja će voditi HGK dalje u vezi otkaza, posla i sličnog u HGK.

Molio bih da se osude na mene ne prosipaju u članku, jer nema smisla da kradem 70k HRK, kad na firmama imam 10k HRK skoro, pošteno zarađenih + 120 golda u goldima + firme vrijedne 150 golda. Još sam imao i firme DS Q3 i Q5 hospital na organizaciji, koje sam mogao opljačkati da mi je do toga. No, ja sam svjestan da je ovo virtualan novac i meni puno ne znači, a ako mi treba više, kartica, provučem i uplata golda na moj račun od strane erepublik teama.

Drago mi je da je Roby brzo reagirao i sve passworde promjenio u roku od 5 minuta, tako da je sve sada sigurno i nema problema više.

Hvala svima na razumjevanju, hvala svim glasačima koji su me doveli u kongres 3 puta, te se nadam da sam njihovo mišljenje i njihove interese dobro branio i hvala svima koji me podržavaju, vratit ću se ja, ali kad mi prođu RL problemi, posao, faks itd...

Eto toliko od mene, i hvala svima još jednom, a ako netko ima kakvih pitanja neka slobodno stavi u komentare, rado ću ih odgovoriti u sljedećem članku ili u nekom intervjuu.

Toliko od mene za danas, a tokom tjedna ću screenshotove svih poruka koje je ta osoba slala s mog accounta, da imam ako zatreba.

rocker-ma, pravi rocker-ma.

Vladimir Andreev

Broj postova : 194

[Vrh] Go down

[Vrh]