eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - *****Heroji ne plaču*****

Go down

Svibanj 2009. - *****Heroji ne plaču***** Empty Svibanj 2009. - *****Heroji ne plaču*****

Postaj  Vladimir Andreev 26/5/2009, 17:48

Ljudi moji, puno toga se dogodilo, događa se ili će se tek dogoditi. Šta reći na pusta događanja u erepubliku, od raspada sistema igre, do političkih prepucavanja, pljuvanja po vlasti, Rumunjskog debakla i odustajanja od rata i još mnogo toga...no, da počnemo nekim redom, jel'...

Ponajviše, mogu reći da sam ponosan što se većina ljudi nije navukla na tanak led oporbe i uvukla se u prepucavanja s njima, jer je to, po meni, besmisleno. Drago mi je, isto tako, da nitko konkretno ništa nije ni spomenuo u svom nekom članku i da se nije još više potpirivalo vatru. Naravno, sad kad se puno toga smirilo, očito je da ja kao predsjednik HDSa(trenutno na godišnjem u Antalyji) moram reći par riječi, a mislim da je za to pravo vrijeme. Smile

Politicka prepucavanja

Počelo je još davno, razlozi su jednostavni, HDS na vlasti, nitko nam ništa ne može i naravno da smetamo svakom tko želi doći na vlast. Šta sad, možda se to i promjeni jednog dana, ali samo možda. Upada mi u oči stalno jedna te ista stvar, a to je pozivanje oporbe na slabljenje HDSa, kako smo slabi, kako je narod izgubio povjerenje u nas, kako smo slabi, kako nam pada broj članova i slično, a onda im se dogodi da ih HDS sam pobjedi na izborima. I to ne samo pobjedi, nego pogazi, blago rečeno. Sve stranke skupa, bez HSPa, HUS, HLD, HSR i SHN su izgubile od tog slabog, jadnog, nepovjerljivog, lažljivog HDSa, koji usput i krade novac građanima eHrvatske.

A što ćete, počnu se prozivati neki noćni glasači, jutarnji glasači, kao da se vara, ljudima maže oči, a ustvari dokaza nigdje nema. Hvala Bogu, HDS ima masu nočnih glasača svake izbore, i onih što glasaju ujutro, to je taktika, pogotovo na kongresnim izborima, a svi vide tko je logiran online u koje vrijeme, kad dolaze glasovi i sve se da vidit. Sreća, ovi izbori su bili gotovi već u 1:00 u noći tako da se ujutro nisu morali logirati ostali.

Naravno, svatko pametan kad zbroji HDS + SHN dobije 441 pretprošle izbore, a prošle HDS sam 406 glasove, sumnjivo? Pa zar bi se zvali glasači iz Rumunjske na 200+ razlike? Pametnomu dosta, zar ne?

Kad pogledate kongresne, događa se ista stvar od prvih izbora, taktika, ljudi moji, taktika, nikakvi Rumunji, ovi oni...

Hvala Bogu da nisam još spominjao poziv HUSa da Srbi glasuju za njih, koji se jasno vidi u ovom clanku. Napomena: ako je članak izbrisan, onda vam je mnogo toga još jasnije, ali imamo screenshotove, tako da se ne moraju ni trudit. Smile

Na kraju krajeva, neki podaci mi upadaju u oči, i to jako zanimljivi.

Stanje glasova na kongresnim izborima:

HDS 259
HUS+HLD+HSR 431 + SHN 35 = 466
HSP 188

Dovoljan razlog da se zapitate gdje je vaših 100tinjak ljudi glasovalo i zašto niste dobili više glasova od ljudi koji nisu u stranci, mi nemamo takvih problema.

Ucjena Impeachmentom

Taj članak je svima poznat, žele se izvješća svih ministarstava, sve uplate i isplate. Potom je uslijedio edit gdje se traže samo isplate. Baš se pitam kako pratit stanje samo sa isplatama? Tko zna, možda i nešto novo naučim. Naravno, uslijedio je novi edit sa isplatama za ministarstvo obrane, pa sam se pitao nešto drugo. Šta oni žele, donacije MOa ili pratit stanje HNBa?

Oporbo draga

Prvo da kažem da sam se dobro nasmijao na sve ovo. Zašto? Pa zato što oporba ne zna početno stanje HNBa ni da ga gleda od početka. Kako sad to? Pa vrlo jednostavno, pratim ja stanje HNBa 24 sata dnevno, naravno, ne ja sam, dvoje ljudi koje plaćam to rade za mene, a screenshotva imam za jedan manji HD napunit, tako da je nemoguće krasti a da rocker to ne vidi.

Sad vjerojatno mislite da ćete uhvatiti moje špijune, ali ne morate se ni trudit pokušat pronać.

Nisam lud da plaćam nekom nečije financiranje i još k tome da krade VIRTUALNI novac od jedne ekipe s kojom se zabavljamo konstantno.

Naravno, najsmešnije mi je još kad pitate sva ta izvješća, a nijedno niste ni pogledali. Ako jeste, molio bih članak da vidimo vaše izvješće, odnosno da se vidi kako ste vi to izračunali i ima li kakvih manipulacija.

Ljudi, pa što čekate, radite impeachment, niste dobili što ste tražili i to je to. Ili ste možda samo pas koji laje, a ne grize. Meni više izgleda ovo drugo. Imate dosta ljudi koji glasuju, pokrenete, poklikate i eto ga. Uopće nije neki problem.

I, kao što vidite, gospodarska situacija u HR je jako dobra, bolja od većine zemalja, a za ono što ne valja krivi smo MI. Ne MI kao HDS, ne mi kao vlada, nego MI kao poduzetnici. Previše firmi i velika konkurencija, tvrtke nemaju zarade. Nije valda u RL Hrvatska Vlada kriva ako propadne Kerum ili Konzum, krivi su vlasnici i direktori. Tako je i ovdje, tko priča drugačije, nema pojma o čemu priča.

HV

Što se vojske tiće, sve firme imaju ponude na job marketu ubacite u tablicu, proračun i dobijete plaće, nije uopće teško da se hoće, ali se neće, nego se vladu samo napada da mi nešto radimo, ali niste znali da se sve donacije popisuju kod svake osobe koja s tim ima veze, tako da je u roku od pola sata izbačeno sa svih ministarstava izvješće osim od MOe.

Jako mi je drago, isto tako vidjeti, poziv vojsci od strane oporbe da im se pomogne u spašavanju mogućeg TOa stranke HSRa, sad vam je vojska postala dobra. Kako bi Radman rekao, malo bi piškili, malo bi kakili, i onda se još žalite da nitko iz vojske ne glasa za vas. Ne morate se ništa brinuti, vojska je bila spremna, samo ste se vi morali izvuć iz vaše rupice i malo pognut glavu kako bi zamolili vojsku za pomoć.

Na kraju se čak i povjerovalo da vojska nema više glasova, svašta. Kao da vojska ima gdje glasovati na stranačkim izborima.

Gluposti rockera

Idem gradom, dobijem SMS: Andy popizdio.
Reko, šta je bilo? Kaže, izbacio članak, odlazi, ide ća, ubilo ga sve, sada prijeti, svađa se. Ma mora da se šalimo, naš Andy? Pošteni, iskreni Andy?

Možemo svi prodavat jedni drugima priče o poštenju, iskrenosti, i ne znam čega, ali nitko, ali baš nitko ne govori ništa više od onog drugog. HDS ima forum otvoren za sve, svi djelovi vidljivi, nema tajnih djelova itd...sve se vidi, samo se treba prijaviti. Tko tu kome maže oči, vidi se i iz priloženog da nitko od oporbe nije spomenuo veliku koaliciju sa Copyjem na čelu, koji bi ujedinio sve stranke, ali baš sve, osim HDSa, ali ih je odbio, pa im bilo muka pisat, a koji je, začudo član HDSa.

Ma dobro nećemo baš sve otkriti, i nećemo reći da baš za sve imamo dokaze, ipak mora nešto ostati i za oproštaj rockera od esvijeta, ali neće to ubrzo. Smile

Ne brini eHrvatsko

Na kraju, zahvala SVIMA,ali baš svima koji su glasovali na izborima, ali baš svim izborima, jer političari su tu radi vas, a ne vi radi njih.

HDS će najvjerojatnije sljedeće izbore izaći ovako, u postotcima:

1. Nećemo imati vlastitog kandidata 99%
2. Podržat ćemo kvalitetnog kandidata druge stranke 0.9%
3. Izaći ćemo na izbore sa našim kandidatom 0.1%

Zašto nećemo imati kandidata? Jednostavno, kvalitetni ljudi iz HDSa nemaju baš vremena, ekipa je izgubila volju da radi za ljude koji ih pljuju, pa malo da eHrvatska ima kvalitetnu oporbu, jer smo stalno imali kvalitetnu vlast. Zlobnici bi rekli da nećemo imati kvalitetnu vladu, ali eto, očito je da tako mora biti. Bolje da prepustimo vlast nekom drugom, nego da to radimo rutinski.

I zato se ne brinite, heroji ne plaču, HDS će uvijek biti tu, još jači i bolji iz dana u dan, kao i dosad, a rocker-ma vam čuva leđa.

Vladimir Andreev

Broj postova : 194
Join date : 12.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.