eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - ** Tko je kriv??? **

Go down

Svibanj 2009. - ** Tko je kriv??? ** Empty Svibanj 2009. - ** Tko je kriv??? **

Postaj  Vladimir Andreev 26/5/2009, 18:09

Drage gradjanke i gradjani, prvenstveno Vas ovim putem zelim sve skupa pozdraviti.

Gdje sam?
Splico je nazalost, a na moju srecu, vec puni mjesec dvoklikas.
Imam dosta RL obaveza i mogu reci da me to cini sretnim Smile
Ocekujem povratak za nekih 15-tak dana Wink
Dosta o mojom obvezama...

-----------------------------
Poteknut visetjednim zbivanjima u HR odlucio sam podijeliti s vama svoje misljenje.

U Hrvatskoj je pala cigla na dno bare, podigao se sav mulj i situacija nije ni malo blistava.
Hrvatska je postala zemlja optuzbi, crne kronike i političkih (pojedinih) stranaka koje unistavaju eDrustvo.

Tko nam je kriv???

- Hrvatska je krenula kao mala zemlja
- Hrvatska uspostavila gospodarstvo i dovela ga na izuzetno dobru razinu
- Broj Hrvata odjeknuo eRepublikom
- Hrvatska osigurava svoje granice i postaje nedodirljiva ikona u eSvijetu
- Hrvatska vojska pokazuje zrelost i sposobnost pomoci drugima te osigurati svoj teritorij
- Hrvatska se spominje kao zemlja velike perspektive, zemlja velesila
- Hrvatska osvaja veliki dio Srbije i salje ruku spasa BiH
- .......

Tko nam je kriv???

- Politika je postala surova. Svaka pi... misli da moze voditi drzavu
- Vecina stranki gleda osobni interes, "rad" oporbe se uglavnom svodi na podvale i neutemeljene optuzbe- cast izuzecima
- Do jucerasnji heroji dobivaju plakete najvecih zlocinaca eHR- streljani su prije presude
- Hrvatski mediji preplavljani, svakodnevnim, medusobnim optuzbama

Tko nam je kriv???

Sve se to moze progutati i sastavni je dio vodenja jedne drzave no pitanje je odakle proizlaze takvi problemi??? Hrvatsku ne cini pojedinac vec je cini narod.

ARGUMENTIRANO govorim:
Nedopustivo je da pojedinci, izdvojivsi Zocky-a, bbb, Jozu i ostale, znam cije podanike, mazu oci narodu.
Kako dopustiti da se na Hrvatsku baca crna mrlja radi jednog ili vise ljudi?
Pitam se, zar ste svi spali na to da vjerujete u svaki napisani clanak, da se danima prepucavate preko medija dok s druge strane protivnik postize odlican rezultat gledajuci Vas kako se medusobno pljuskate? Pogledajmo medije u zadnja dva dana... katastrofa.

Hrvatskoj ne treba osoba koja ce pokrenuti zemlju, ona je vec zagazila u stadij "mirovanja" i znatne pomake je vrlo tesko ocekivati.
Ono sto nam u ovom trenutku nedostaje je ZAJEDNISTVO.
Vrijeme je da sagledate situaciju iz svog kuta i bistre glave razmislite o svemu. Hrvatskoj je potrebno, polako izgubljeno, zajednistvo. Nastavimo ovako i vrlo brzo cemo izgubiti ovo sto imamo. Krenulo je od postepenog gubitka aktivnih ljudi a, ne daj Boze, zavrsit ce na gubitku eHrvatske.
Zalosno je da danas izgledamo kao krdo slonova u staklarnici, da nas se javno ismijava po svim medijima, da svak ima pravo optuziti bilo koga bez ijednog dokaza...
Pisem ovo jer znam da cjelokupna slika moze i treba izgledati puno drugcije.

Svaki pojedinac koji je dosao unistavati, ono sto smo mjesecima svi zajedno stvarali, dragu nam Domovinu, moze spakovati kofere i lagano na put svojoj kuci.
Javno se suprostavimo onima koji svojim radom stete Hrvatskoj. Uskratimo im to zadovoljstvo kroz bojkotiranje medijske paznje, suprostavite se onom tko neutemeljeno blati. Postoje mjesta, forum, gdje se svaki transparentan dokaz moze priloziti pa sudimo po onom sto vidimo a ne da se Hrvatska osuduje na rekla-kazala.
ZAUSTAVIMO LAVINU !!!

Danas sve ovo imamo zahvaljujuci upravo tom ZAJEDNISTVU i ne dopustimo da se o tom pise u smislu "BILO JEDNOM U HRVATSKOJ".

ps. "Gargamel i Azrijeli", nemojte se pravdati...vasi Shout-ovi dovoljno pokazuju koliko pridonosite u ocuvanju eHrvatske. Strumfovi ce kao uvijek POBJEDITI Smile


Bog i Hrvati!!!

Vladimir Andreev

Broj postova : 194
Join date : 12.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.