eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj - 2009. - Kraj travanjskih izbora za predsjednika RH

Go down

Travanj - 2009. - Kraj travanjskih izbora za predsjednika RH Empty Travanj - 2009. - Kraj travanjskih izbora za predsjednika RH

Postaj  Johny Stulic 18/4/2009, 23:34

Kraj travanjskih izbora za predsjednika RH

Dragi građani i građanke eHrvatske!

Imam samo 5 točaka za reći, molio bih Vas samo da pročitate svih 5. Hvala unaprijed.

1. Zahvalio bih se svima koji su izašli u ovako velikom broju na izbore, a pogotovo onima koji su podržali mene, posebice članove HLDa i HSRa.

2. Volio bih da mogu iskreno čestitati pobjedniku izbora, ali ne mogu. Jednostavno ne mogu. Ali, ono što mogu je prihvatiti da je većina vas izabrala Roby-a kao najbolji izbor i mogu mu poželiti sreću u ovom drugom službenom, odnosno trećem neslužbenom mandatu kao predsjednik eHrvatske.

3. Zamolio bih Roby-a da izdvojio vremena i javi tko je novi ministar obrazovanja kako bih mu mogao dati "ključeve" ministarstva da napokon zaključim to poglavlje svog eŽivota.

4. Igram igru 12 mjeseci, moj nick je AndyCRO što je pokazatelj koliko volim svoju domovinu kada mi je i u nicku međunarodna kratice naše domovine. U tih 12 mjeseci nisam dobio niti jedan PM koji sam morao prijavljivati, dobivao sam razne prijedloge / pohvale / kritike, na koje su oni koji su ih i poslali dobili i odgovore. U tih 12 mjeseci nisam niti htio niti želio biti vojnik, političar ili predsjednik ijedne zemlje osim eHrvatske. Od kada je došla eHrvatska radim na Wikipediji, unapređenju gospodarstva, stvaranju oporbebe političke scene i unapređenju eHrvatske općenito. Sada bih se mogao hvaliti u detalje šta sam sve učinio i postigao, ali čemu?

U cijelom eŽivotu nisam dobio toliko epiteta koliko u zadnjih 10-ak dana: kukavica, lopov, varalica, a na kraju, sinoć i izdajica. Mogao bih sada pričati kako niti jedno od navedenog nije istina, ali čemu?

Mogao bih se braniti od silnih uvreda koje su mi upućene preko komentara s činjenicama, ali koga je briga za činjenice?

Pitate se koja je poanta 4. točke? Poanta je da želim da se malo zapitate oko nekih stvari i da sami donesete zaključak. Dosta mi je da me se optužuje da pišem i tjeram ljude da rade nešto za mene za što ih nitko nema pravo tjerati, pa bih sve one koji me žele podržati i u ovom članku, neka pročitaju 5. točku.

5. Sve građane eHrvatske molim da učine 3 stvari u ovom tjednu:

PRVO. Ako me podržavate i voljeli biste napisati komentar podrške, molim vas jedino što napišite je kratak komentar poput VOTED ili nešto u tom stilu, te dajte VOTE ovom članku. Oni koji me ne podržavaju, neka pišu šta god hoću, na te komentare se NITKO neće osvrnuti i ovo je moj zadnji članak ovaj tjedan.

DRUGO. Iz solidarnosti prema oporbenim strankama, molim vas da također NE OSTAVLJAJTE nikakve komentare na članke kolega koje iznimno poštujem jer im je cilj samo izraziti nezadovoljstvo u našoj domovini, te NE OSTAVLJAJTE nikakve komentare i NEMOJTE VOTAT članke u kojima su napisane provokacije ili provokatorski komentari. [13:url="http://zagonetka.net/erepublik/index.php?topic=193.0"]TEMA S LINKOVIMA NA SPOMENUTE CLANKE[/13:url]

TREĆE. Pošto je većina eHrvata odabrala Roby-a, podržite onda njegove ideje i vodstvo u ovom mandatu, ali nemojte se bojati ostaviti kritiku, ali bez vrijeđanja i s činjenicama. Netko će reći da ga blatite, ali svaka konstruktivna kritika bi trebala tjerati vladu da radi još bolje.


Hvala svima koji su pročitali članak i neka svi znaju: SVAKI POTEZ ROBY-A I NOVE VLADE BITI ĆE POMNO PRAĆEN I KRITIZIRATI ĆU GA U ROKU DVA DANA (uzmimo u obzir da imam i RL) S ČINJENICAMA. Tako da ne bi ispalo da nisam rekao da ću kritizirati vladu, iako ne znam zašto se mora to javno napisati, mislio sam da je pravo svakog građana da napiše konstruktivnu kritiku.

S poštovanjem,

AndyCro
Predsjednik HLDa

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.