Travanj 2009. - Svijet u ratu II

Go down

Travanj 2009. - Svijet u ratu II Empty Travanj 2009. - Svijet u ratu II

Postaj  InChY on 30/5/2009, 13:33

U ovom članku čemo opisati samo po meni najzanimljivije ratište

Rumunjska - Indonezija

Svijedoci smo napredovanja rumunjske na aziskom kontinentu
Rumunji su danas otvorili 2 nova ratišta

1. Romania attacked Punjab, Indonesia

2. Romania attacked Balochistan, Indonesia

Balochistan je regija koja graniči sa Iranom (tek toliko da dobijete dojam koliko duboko su rumunji zašli)

Madjari su oslobodili svoje orginalne regije i sada se bore u RW Burgenland.
Bez borba u madjarskoj rumunjiski napadi na indoneziju jačaju

Talijanska vojska je odpočetka rumunjske ofanzive u indoneziji i zaduzeni su za anuliranje damage rumunjske vojske u posljednjim satima borbe (dok večina indonežana spava)
Sada i madjari dolaze u sve večem broju

Uvjeren sam da �e se u narednim danima desiti epske bitke u aziji, nevjerovatninh razmjera

Evo i zašto to mislim

Rumunji troše podosta golda u ovim napadima
Dosta psihološkog rata se tu dešava, a sve se odvija oko 2 regije, ogromnih utvrda u aziji

West Siberian Region (WSR - Rumunjska )
Xinjiang (Indonezija)
To su regije sa bolnicama i defense sistemima lv5
Obje države pozivaju građane da se nasele u te regije da pojačaju već ogroman zid od otprilike 250.000 bodova (regije koje rumunjska trenutno osvaja imju obrambenu vrijednost oko 5000 do 11000 )

Rumunji bi sigurno se željeli riješiti (prijetnje) blizine indonezije njihovoj najdragocijenijoj regiji WSR, regiji bogatoj hig resursima i hrpom hig lv land firmi
Indonezija bi im sigorno to htijela maznuti

Činjenica- rumunjska državna blagajna pokazuje 200 golda

Dali indonezija namjerno gubi nevažne regije, čekajuči da rumunji ispucaju zalihe oružja i golda i onda naprave kontranapad na wsr?

Dali rumunji namjerno prikazuju nedostatak golda u državnoj blagajni i gold čuvaju negdje drugdje u nadi da če indonezija napasti wsr? (da bi se probio početni zid od 250.000 treba dosta golda i oružja potrošiti i tek onda pokušati stiči damage koju radi rumunjska vojska)

U slučaju da indonezija napadne i neuspije osvojiti wsr, ovisno o rumunjskim skrivenim zalihama moguć je i kontranapad na Xinjiang

trening ratovi

U zadnjih tijedan dana gledam ogroman damage koji se radi u trening ratovima u atlantisu
uključujići i naš napad na srbiju

Trbuh me zabolio kad sam vidio koliko golda su ljudi ispucali na te ratove kad ukupni damage uopće nije bitan,

Nije mi jasno zašto ti ljudi se neodu levelirati na prava bojišta i time pomognu atlantis
umijesto da ganjaju nekakve medalje koje im uopće ne služe na čast

Zahvala
Ova zahvala ide ljudima koji su podržali moj prošli članak, (2 koji sam napisao a bio je na vrhu cijeli dan)

Svi vi koji ste se pretplatili zaslužujete milijon puta hvala,
Te zahvale možete pokupiti ovdije

Da je tema bila pogođena pokazuje i još jedne novine na ovu temu, koje u potpunosti podržavam
Drago mi je da ste to prepoznali uključujući i kolegu novinara

Evo još i prijedlog za novine koje se bave kladionicama, ima ih fala bogu
napravite turnir u online beli ili online briškuli, i pobjednici nose sve
InChY
InChY

Broj postova : 469

[Vrh] Go down

[Vrh]