eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljaca 2009. - Cudna frendica

Go down

Veljaca 2009. - Cudna frendica Empty Veljaca 2009. - Cudna frendica

Postaj  InChY 3/6/2009, 22:00

Ovako dobar dan erepublik svijet ove novine su napravljeni da malo ubacimo uzivanja u ovu igru.
Ove novine kao novine su stvorene 27.2.2009 u vlasnistvu su troje clana ove igre 50% pripada Djani Ujkan marich , 45% pranji i 5% 00385

Ovako u ovim clancima cemo pisat o erotskim pricama djevojaka sa msn-a i uzivo kakvu god pricu nadjem ili napisem

Išao sam sa Kristinom već četiri godine u školu i za razliku od ostalih žena u školi oko nje se nisam uopće trudio. Bila je uvijek nekako obično obučena, vječito na telefonu sa dečkima, zakupljena domaćim radovima i sličnim glupostima. Gotovo da uopće nismo komunicirali, a i ako smo progovorili bilo je to samo; „Bok, kako si?“ To je jedina cura s kojom nisam u školi flertao, niti imao ništa slično kao s drugima do 4. srednjeg. Nije bila ružna, u mojim očima činila se vrlo dosadnom curom.
Kao i obično kasnio sam na sat, no ovaj dan je bio malo drugačiji. Dočekao me profesor koji je zadao zadatak da trebamo odradit projekt, te nam je on sam dodijelio partnerice. Ja sam dobio (tada misleći) na žalost Kristinu.
Rano ujutro, slijedećeg dana otišao sam kod nje da napravimo projekt, njenih roditelja nije bilo, jer su otišli u vikendicu izvan grada. Kad smo započeli projekt počeli smo i razgovarati o svemu što prije nikad nismo imali priliku. Začudilo me je i ugodno sam se iznenadio koliko je zapravo zanimljiva osoba i impresionirao me je njen pogled na svijet. Dogovorili smo se da ćemo poslije projekta otići na piće.
Našli smo se dva - tri sata kasnije kad je već pao mrak i otišli smo u jedan klub. Kada smo ušli stali smo za šank i počeli smo naručivati piće za pićem, počela je plesati, a ja sam razmišljao o tome kako prije nisam obraćao pažnju na nju. U par navrata mi je došlo da joj kažem izravno prava si mačka, ali suzdržavao sam se. Kako je plesala na podiju i kako se njeno tijelo gibalo, tako ju je pratio i moj pogled, vraćala se do mene par puta i pozivala na ples. Pristao sam odmah bez razmišljanja. U mom tijelu se događalo nešto čudno ili možda normalno za nas muškarce, no izazvala je u meni reakcije, srce mi je kucalo brže, a i `piton` mi je ludo pulsirao. Upitao sam je da li joj se sviđa u mome društvu, a ona je odgovorila pozitivno i dodala da joj se sviđam, što mi je još više dalo samopouzdanja. Kada smo plesali razmišljao sam kako bi ju rado `okrenuo`. Uz nju mi je vrijeme brzo prošlo, došla su 4 sata ujutro i klub je već bio prazan.
Kada smo odlučili poći kući pozvala me je da prespavam kod nje, nije me trebalo dugo nagovarati, jer ionako sam previše popio, a znam da bi mi mama prigovarala čim bi došao kući. U sebi sam imao ideju o kojoj ona možda nije ni slutila. Gledao sam ju cijelim putem do njene kuće i mislio `ove noći ja ću ti ući`. Nije prošlo dugo, počeli smo se ljubiti kao dvoje tinejdžera, a meni se činilo da će mi tijelo eksplodirati. Zagrlio sam ju, a ona mi je šapnula da je to i očekivala od mene-
Kad smo došli napokon kod nje doma ja sam otišao pod tuš da se operem od znoja, duhana i alkohola. I ispod tuša nikako nisam mogao doći k sebi i povjerovati da sam kod nje i da sam uopće s njom, s curom koju prije toga nisam ni opažao. Izašao sam iz kupaonice i nisam skidao pogled s nje. Tako privlačna, imala je kratku crnu haljinicu pripijenu uz tijelo i biserne nausnice koje su sjale bas kao njene oci ..oci koje su me zeljno gledale..oci koju se govorile vise od rijeci
i, s zlatnim lančićem i privjeskom u obliku srca koji joj je savršeno stajao na prsima. Cijela je mirisala, a ja sam poludio tog trenutka, uzeo sam vino koje je stajalo na stolu i nasu nam u čaše. Nježno sam je počeo ljubit, a ona se naslonila rukom na stol i okrenula prema meni. Protrljala se guzom pred mnom, a ja sam ju strasno ljubio dok sam joj lagano i lijepo počeo stiskati grudi


napomena: ovo je sve fantazija
Nastavak slijedi e u biti tako bi pisao Wink

Neobracajte pozornost pravopisu Very Happy nemam vremena za to

hvala jos jednom pranji i 00385 na novcu kojeg su ulozili u ovo
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.