Veljaca 2009. - Razgovor sa Hrvat i po

Go down

Veljaca 2009. - Razgovor sa Hrvat i po Empty Veljaca 2009. - Razgovor sa Hrvat i po

Postaj  InChY on 3/6/2009, 22:01

eNacional : Nakon sto je HSP potpisao koaliciju sa HUS-om odlucio sam za nase novine napravit sa postenim i pouzdanim clanom erepublik i HUS-a interview. Hrvat i pol hvala sto si se odazvao.

Drago mi je da si mene izabrao za interwiev,odgovarat cu sto iskrenije na tvoja pitanja i nadam se da cu ti pomoci da napises dobar clanak.

eNacional: Tko vam je preporucio ovu internet igru?

Za ovu igru sam prvi put cuo u novinama Jutarnji List i kako sam u to vrijeme trazio neku novu igru preko interneta koju cu igrat odlucio sam se okusati u ovoj.Na pocetku nisam razumio ni e od erepublika ali zahvaljujuci bbb kambelovcu koji me prvi kontaktirao sam skuzio sve i registrirao sam se na forum i poceo zalaziti na nas chat.

eNacional : Kako poslujete recite u erepublik, objasni novim clanovima kako brzo doci do novaca?

Ja sam do sad imao 4-5 firma po cijelom svijetu a naucio sam rukovati firmama od mog prvog partnera i predsjednickog kandidata HUS-a Tomislava. Preporucam svim mladjim clanovima koji zele postati ePoduzetnici nek prvo zapocnu kao partneri s nekim starijim igracem jer se samo tako moze dobro nauciti dobro voditi firmu u erepubliku jer nije sve isto kao i u RL-u.

eNacional : Vidim da ste otvorili novine di bi ljudi mogli za novce reklamirat svoje produkte dal uspijeva ta ideja ili je tek u startu?

Tu akciju sam otvorio iz dosade jer sam htio nesto raditi u erepubliku,nesto novo Smile.Zasad se javilo nekoliko ljudi ali morat cu ih razocarat i odgoditi ovu akciju jer su sada predsjednicki izbori i moram se kao clan uprave HUS-a malo vise aktivirati kako bi pomogao da pobijedimo na izborima.

eNacional : Kako ste odradili vasa dva mandata u kongresu?

Dosad sam zadovoljan svojim mandatima u kongresu.Na prvim izborima kad sam bio star tek malo vise od mjesec dana nisam ni ocekivao da cu proci ali sam osvojio 35 glasova a bolji od mene je bio samo Child of decadence koji je imao 2 glasa vise.Ti izbori su me natjerali da razmisljam o daljem ''upletanju'' u politiku nama svima drage eHrvatske.Takoder ako Tomislav osvoji ove izbore ja sam najvjerovatnije novi ministar zdravstva.Smile

eNacional : Kad dodje eBih jel mislite se selit tamo, ili po koju duznost tamo odradit?

Pa... razmisljao sam o tome i ako me vuce dole u Hercogovinu odakle mi je tata ali ako cu tada biti u kongresu ili ako cu obavljati neku duznost u vladi onda necu ali cu sigurno pomagati da eBIH dode u prave ruke i da jednog dana ude u Atlantis i da se Herceg-bosna prikljuci Hrvatskoj.

eNacional : Sto mislite o akciji takeover srbije?

Ah taj takeover Srbije,uvijek sam protiv njih, za takeover sam ali ne samo zbog RL-a nego zbog njihovog ponasanja prema nama u zadnje vrijeme,podlih smicalica predsjedniku Splitu i zbog onog razgovora izmedu celnih ljudi srbije dok su vrijedali sve Hrvate opcenito bez nikakvog odredenog razloga.

eNacional : I za kraj sto bi htjeo porucit novim igracima?

Novim igracima bi porucio da ne odustaju od igre jer je i meni malo bilo dosadno dok nisam stigao do 8-9-10 levela kad se sve zakuhalo i igrica je postala jako zanimljiva.Takoder ako zele postati politicari neka se aktiviraju na forumu i chatu jer drugog nacina nema! Pozdrav
InChY
InChY

Broj postova : 469

[Vrh] Go down

[Vrh]