Ozujak 2009. - Moja kandidatura

Go down

Ozujak 2009. - Moja kandidatura Empty Ozujak 2009. - Moja kandidatura

Postaj  InChY on 3/6/2009, 22:01

Pozdrav prijatelji i sugrađani eHrvatske!

Da se ja osobno oglasim o Savezu Hrvatski Nacionalista o meni i o mojoj kandidaturi za kongres. Kandidirat se za kongres nije jednostavan posao, treba dobit povirenje od ljudi skojim je čovjek svaki dan okružen u ovom esvijetu. Evo da počnem bez previše suvišni rečenica.

Tko sam ja?

Znači da Vam se prestavim . Moje ime u eRepublik je Djani Ujkan Marich. U stvarnome životu sam Djani , 20 mi je godina, student sam Elektrotehnike(Networking i Telematik) u Klagenfurtu gdje i boravim medjuvremeno. Večina ljudi me u eHrvatskoj zna po tome da sam se zalago dosta za Hsp extremni pravaš sam od glave do pete. Jako sam aktivan u pozivanju novi članova preko facebook-a i RL. Doveo sam ih barem vec 30tak manje više večina ih je došla bez pozivnice. Dosad sam se par put oglasio na forumu eHrvatske o temama koje mene zanimaju . Po mome sam bio dosta glasan us put se želim zahvaliti Sucku, Kole26 , Hrvat i pol koji su dali dosta doprinosa da mi se ova igra svidi. Odlučio sam se kandidirat za Kongres u kojem mislim da mogu dosta dobri prijedloga dati.

Koji je moj cilj?

Moja kandidatura za kongres je kratka i jasna želim da uđem u kongres i da se zalažem za zakone koje moja stranka želi iznjeti. Radim kao i svaki drugi građanin ove ehrvatske svaki dan odlična mi je plaća i zadovoljan sam sa 80% stvari u erepublik. Na ovu kandidaturu me potaklo to da želim još više da sudjelujem u eHrvatskoj pri odlučivanju zakona u korist državi i svim sugrađanima. Ja vjerujem ! da je moguć još veći napredak u igri jer kao u pravom životu ko radi taj i dobije što želi a nama iz SHN-a je to najvažnije, da eHrvatski narod bude zadovoljan igrom i da neprestaje igrat erepublik.

Moja stajališta

Moja stajališta su poprilično ekstremna , u igri sam kao i u rl desničar zato je i osnovan SHN (Stranka Hrvatskih Nacionalista). Al oto neznači da nevolim promotrit situaciju sa stajališta drugi esugrađana , te uključiti se u akcije vezane za državu kao što je bio takeover u esrbiji u kojoj su dosta hsp-ovaca pomogli bez da misle na izbore u ehr. Napominjem da prezirem nepravdu , kao što se bilo desilo prije par tjedna Tomislavu kojeg su HDS-ovci optužili da je htjeo dovest ljude iz druge države da glasaju . Nije da Split neradi svoj posao cijenim ga ali treba promjene. Shvaćam da ovdje nisam sam, da ima ljudi i sa drugim stajalištima i cijenim to svakom svoje. Jednostavno želim da se zalažem za ideje društva u krugom ako bogda budući kongresnika , kojim je svima kako se nadam cilj boljitak i napredak u eHrvatskoj.

SHN ( Savez Hrvatskih Nacionalista)

SHN prestavlja sve domoljube u ovoj igri i svi su pozvani da đođu nije bitno koje su starosti! Uskoro ide statut Hrvatskih Nacionalista svi koji su zaintresirani neka mi se jave putem poruke !

Što možete učiniti za mene

Kratko i jasno bi htjeo vaš glas i vašu potporu svih ljudi iz SHN ( Saveza Hrvatski Nacionalista) i drugi ljudi koji me cijene. Uz to vam nudim da cu bit uvijek na usluzi kad god se što bude zahtjevalo od mene i rado ću prenjet vaše ideje kao i moje u kongres.
Glasajte

Djani Ujkan Marich
Za dom Spremni
Bog i Hrvati
InChY
InChY

Broj postova : 469

[Vrh] Go down

[Vrh]