eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljaca 2009. - U danasnje doba ovo postoji?

Go down

Veljaca 2009. - U danasnje doba ovo postoji? Empty Veljaca 2009. - U danasnje doba ovo postoji?

Postaj  InChY 3/6/2009, 22:22

Citam najnovije clanke i prvi naslov novine zanimljivog naslova: "Hrvatski tiskopis". I krenem citati clanak.Znaci da sazmemo neki tip imena Franko Ustaski Krilnik ocito ne moze vjerovati da je doba ustasa proslo! On jos uvijek vjeruje u Antu Pavelića i njegov ustaski rezim. Kaze da ima magisterij..... ja kazem: "lazes" zato jer:
1.) Covjek koji ima magisterij zna sto se onda dogadjalo kao i svaki drugi osnovnoskolac.
2.) Covjek koji ima magisterij zna pisati -ije a ne -ie isto tako kao i svaki drugi osnovnoskolac.
3.) Covjek ne treba imati magisterij nego samo zadrav razum da ne napise ono sranje od teksta.
4.) Ja mislim da si ti jedan obican 11-ogodisjak koji jednostavno ne zna nista o onome sta se tada dogadjalo i cuo je od nekoga za Antu Pavelica pa se zeli malo prepucavati.
Ne mogu vjerovati da se ovo moze dogadjati u doba modernog svijeta.
Svi koji se slazu sa mnom vote i subscribe!!
@ Franko Ustaski Krilnik: Ne brini o Anti pavelicu se uci u 8. razredu osnovne skole pa ces nauciti nesto o njemu i vise neces pisati takve nebuloze!!

ice_1
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.