Travanj 2009. - Neobicna tema u neobicnim novinama koje pise neobicni autor

Go down

Travanj 2009. - Neobicna tema u neobicnim novinama koje pise neobicni autor

Postaj  InChY on 3/6/2009, 22:23

Evo skvadro nakon poduzeg vremena javljam se i ja. Od mog zadnjeg clanka dogodilo se mnogo stvari pa cemo to malo obraditi danas. Znaci rat sa Srbijom u erepubliku a ne pravi je zavrsio..Osvojili smo im povelik dio teritorija( konkretno govoreci: Vojvodinu, Beograd, Rasku,Istocnu i Zapadnu Srbiju), zapravo oni su sveli na samo 1 regiju ( Sumadija). Nama su od osvojenih regija najvaznije Vojvodina i Beograd.
Isto tako madjari su nas napali ali su naisli na zestok otpor i ubrzo odustali, veliko mnostvo srba je otislo u Madjarsku. Napominjem: CUVAJTE ACCOVE I PODUPLAJTE SI SIFRE... OVO SE POSEBNO ODNOSI NA KONGRESNIKE JER SU NJIHOVI ACCOVI U NAJVECOJ OPASNOSTI, SRBI SU MOZDA ZASTALI ALI CISTO SUMNJAM DA CE PRESTATI!

Takodjer stigao je novi val moderatora na chatu medju kojima sam i ja, smatram da sam to zasluzio i posteno i transparentno cu raditi svoj posao. Smatram da je pozitivno sto ima vise moderatora jer ako nam susjedi dodju na chat mora tu biti netko tko ih moze zaustaviti!

Cestitam svim pobjednicima na izborima za predsjednike stranaka i nadam se da na nadolazecim izborima za kongres nece biti prljavih trikova i da ce sve proteci u najboljem redu jer nije bitno TKO je u kongresu nego ZASTO je u kongresu... Nadam se isto tako da novoizabrani kongresnici nece bjezati iz klupa jer ako se kandidiras, posteno je da svoj mandat odradis do kraja. Ovim putem najavljujem da se necu kandidirati za ovaj mandat u saboru. I samo jos nesto: Roby ako ovo citas znaj da mi se ne svidja nacin na koji si dosao na celno mjesto drzave, ali nikada nisam sumnjao u to da ces je dobro voditi kao sto bi je dobro vodio i AndyCro. Ja vas obojicu smatram jako vrijednim ljudima koji ste puno pridonesli stvaranju eHrvatske ali molim sve stranke da ne pokusavaju ono sto je HDS ucinio na proslim predsjednickim izborima, ali moj moto je Forgive and forget iliti Oprosti i zaboravi.

S ovim mislima se za danas oprastam od vas, nadam se da vas makar malo potaknuo na razmisljanje i da je ovaj moj clanak promijenio nesto.

Glavni urednik Poslijepodnevnog lista, ice_1
InChY

Broj postova : 469

Korisnički profil

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics