eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - Intervju s HLD-ovim kandidatom za kongres- dr. Boza Chaos

Go down

Travanj 2009. - Intervju s HLD-ovim kandidatom za kongres- dr. Boza Chaos Empty Travanj 2009. - Intervju s HLD-ovim kandidatom za kongres- dr. Boza Chaos

Postaj  InChY 3/6/2009, 22:27

INTERVJU

NOVINAR: Dobar dan! Drago mi je Å¡to vam mogu predtsviti kanididata za kongres HLD-a dr.Boza Chaos!
NOVINAR: Pozdrav!
dr. Boza Chaos: Pozdrav. I drago mi je što si mene odabrao Smile

NOVINAR: Hvala. BI li ste mogli opisati svoj dosadašnji eRepublik život u nekoliko crta?
dr. Boza Chaos: Počeo sam 10.12.08. kad sam pročitao na jednom forumu i igra mi se učinila jako zanimljivom pa sam se registrirao i od 1. dana redovno čitao novine i postupno ulazio u politički sviojet
Na 2. izborima(kongresnim) kandidrao sam se u Slavoniji i upao u kongres
Mandat sam odradio do kraja,bez ijednog skandala,revno sam posječivao forum i Ured kongresa,ostavljao svoje prijedloge i mišljenja

NOVINAR: Zašto si se odlu�io baš za politi�ku karijeru?
dr. Boza Chaos: Pa politiku jako volim,a tu je i velika ljubav prema državi pa pokušavam na razne načine pomoći

letodred: A zašto baš HLD?
dr. Boza Chaos: 1. sam počeo u HUS-u,ali nakon problema sa neslavnim bivšim predsjednikom,koji mi je praktički ispred nosa oduzeo titulu predsjednika stranke i napravio probleme u stranci sa prijateljima,tj. skoro pa svim najboljim igračima HUS-a odlazimo u HLD gdje ga oživljujemo i stvaramo kvalitetnu oporbu

NOVINAR: Kad ste se kandidirali za kongres, jeste li bili svjesni da ne smijete napustiti državu tijekom tog mandata te da morate �asno predstavljati državu?
dr. Boza Chaos: Naravno,toga sam se i pridržavao do kraja mandata!Tek nakon mandata sam se može se reći opustio i postao ono što sam sad...spreman na sve-ali u pozitivnom smilsu,želim doprinjeti na svoj način,jest da u većini slučajeva zvučim ne ozbiljan,ali to mogu biti,ali ipak ne želim pred narodom,tj. svojim biračima glumiti i biti ono što nisam. Želim biti svoj, a opet i koristan.

NOVINAR: Što bi ste poru�ili svojim glasa�ima?
dr. Boza Chaos: Gledajte osobe onakve kave jesu,nemojte se zavaravati sa osobama na kojima se jasno vidi da se pretvaraju i da im nije stalo do vas-običnog naroda,mi u HLD-u radimo za običan puk i "male ljude". Odaberite HLd-ove kandidate i nećete pogriješiti.

NOVINAR: Hvala na intervjuu
dr. Boza Chaos: Hvala vama na šansi!....za bolji Kongres dr. Boza Chaos,pripadnik HLD-a


Intervjuriao, lektorirao i objavio: letodred
Molim vas VOTE i ako vam se novine sviđaju i SUBSCRIBE:

Vaš letodred.
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.